Zieleń i złoto – ślub w stylu glam

Zieleń i złoto to jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych – piękna, głęboka nasycona zieleń i szlachetne złoto to świetny pomysł na wesele w stylu glamour – doskonałym tłem do tego duetu będzie biel lub krem. Jeśli marzy Wam się mały, różowy akcent – nic nie stoi na przeszkodzie, w takim zestawieniu będzie to możliwe.

Naszą sesję pełną inspiracji dla Was, przygotowaliśmy w wyjątkowo pięknym miejscu – podwarszawski Pałac Czosnowskich to wymarzone miejsce na ślub w stylu glam ale nie tylko. Przepiękna oranżeria daje naprawdę wiele możliwości aranżacji, a przynależące do pałacu tereny ogrodu, aż się proszą o zrobienie ceremonii wśród drzew.

Kwiaty bez koloru?

W dekoracjach kwiatowych, nie chciałyśmy używać koloru- chciałyśmy aby główną rolę odegrała zieleń w różnych odcieniach i formach. Kwiaty zatem zostały białe i delikatnie kremowe, uzupełnione złotymi liśćmi – Magda spełniła nasze założenie w 100% – wyszło prosto a zarazem elegancko.

Nie będę ukrywała, że robotę zrobiły przepiękne krzesła i stół od Rent Design -nowoczesna forma, złote akcenty – wpasowały się idealnie w nasze założenia. Dopełnieniem była prosta zastawa stołowa oraz mnóstwo świeczników – różne rozmiary, klasyczne i geometryczne kształty ale w dużej ilości.

Do takich pięknych dekoracji, przygotowaliśmy zaproszenia w prostej formie, z motywem listków eukaliptusa i złotym geometrycznym kształtem. Całość związana złotą nitką i zapakowana do ciemnozielonej koperty.

Suknia w stylu GLAM

Suknia naszej Panny Młodej robi tutaj efekt WOW – fantastyczna, dopasowana suknia, zdobiona koralikami i cekinami z głębokim dekoltem to dzieło cudownej Sylwii Kopczyńskiej, która oprócz swoich charakterystycznych ”wróżkowych” sukni robi też takie cuda.
Do sukni, dobrałam złote szpilki oraz przepiękną, ręcznie robioną biżuterię od Eweliny z Pracowni Wedding Workshop.

Przygotowanie sesji było dla mnie ogromną przyjemnością, praca z tak zdolnymi ludźmi to sama radość, dziękuję za udział wszystkim fantastycznym osobom i mam nadzieje, że sesja Was zainspiruje.

Ekpia:

kwiaty i dekoracje Kwiatów Kilka
organizacja Ślubny Nieporadnik
papeteria Decoris Wedding Collection
suknia Sylwia Kopczynska
meble RENTDESIGN stół Valevsky Home Jewelry
asystent fotografa rituals fotografia
hair&makeup Anna Stachniak – make up artist, hair stylist, beauty coach
modele Natalia Pawłowska Tomasz Wiącek
miejsce Pałac Czosnowskich
słodkości Słodko Słodkie
biżuteria Pracownia Wedding Workshop – handmade accessories


%d bloggers like this: