Zamierz wianek ślubny! Warsztaty dla Panien Młodych

3 spotkanie z Wami, to było istne szaleństwo! Kolorów, zapachów, pomysłów – a to wszystko dlatego, że zajmowałyśmy się kwiatami!

Kwiaty we włosach…

Kwiatowe wianki od kilku sezonów królują w ślubnych stylizacjach – totalnie się nie dziwię – nic nie dodaje tak uroku kobiecie jak prawdziwe kwiaty (sama się o tym przekonałam!). Wianek należy dobrać do Waszej całej stylizacji – włosów, makijażu oraz sukni ślubnej.

Suknia + wianek

Nasze spotkanie odbyło się w sobotę, gdzie razem z Małgosią i Agnieszką przygotowałyśmy dla Was jedną pełną stylizację panny młodej z wiankiem, fryzurą i makijażem. Dzięki obecności naszej zdolnej Agnieszki, każda z Was mogła zadać pytanie odnośnie stylizacji i usiąść na magicznym fotelu naszej stylistki.

Rozmiar ma znaczenie

Jakby to nie brzmiało, rozmiar wianka ma ogromne znaczenie- nie dajcie sobie zrobić nazywanej przez nas ”opony” – czyli grubego, wielkiego i ciężkiego wieńca! Jeśli decydujecie się na wianek z prawdziwych kwiatów, przygotujcie sobie paletę inspiracji i poradźcie florystki co do kwiatów. Kwiaty we wianku muszą być w miarę trwałe i na pewno świeżo kupione (dlatego naprawdę poszukajcie DOBREJ florystki). Zdaję sobie sprawę, że ciężko jest Wam sobie wyobrazić jak będziecie wyglądać we wianku – musicie pomierzyć np. ze sztucznych kwiatów.
Drugą opcją jest spróbowanie zrobienia wianka samemu – na ślub nie polecam, ale żeby się pobawić i pomierzyć jak najbardziej! Na youtube znajdziecie mnóstwo filmików jak zacząć, a plecenie wianków z polnych czy ogrodowych kwiatów to świetny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółkami.

 

 

Leave a Reply


%d bloggers like this: