Zabierz mnie do Krainy Czarów!

Uwielbiam oryginalne pary młode! I uwielbiam Alicję w Krainie Czarów! Dlatego też, nie mogło zabraknąć na blogu tego wyjątkowego ślubu Agnieszki i Jacka.
Uroczystość miała miejsce w klimatycznej Cegielni Rzucewo – wybór miejsca na ślub w plenerze jak najbardziej trafione (co zobaczycie na zdjęciach!).

Wszyscy mamy bzika!

Ten cytat z książki, można spokojnie uznać za motyw przewodni – i piszę to całkiem poważnie! Szaleństwo kolorów, wspaniale dekoracje, kwiaty, słodkości, niesamowita suknia ślubna i paznokcie z kotem z Cheshire – to wszystko zobaczycie na tym ślubie! Wszystko dopracowane, przemyślane a zarazem zwariowane – uwielbiam jak młode Pary decydują się na nietypowe rozwiązania. Motyw „Alicji w Krainie Czarów” jest bardo wdzięcznym tematem do przeniesienia na ślub- bo cytowanego ”bzika” każdy może zinterpretować na swój sposób i spersonalizować pod siebie.   Warto pamiętać o zachowaniu paru istotnych detali, charakterystycznych dla książki jak karty do gry czy klucze, a z resztą nie warto się ograniczać- niech poniesie Was wyobraźnia! Wspaniała suknia ślubna, została zmieniona na krótką spódniczkę do pierwszego tańca – jak zobaczycie na zdjęciach Agnieszka i Jacek dali czadu!

Podążaj za białym królikiem…

Bogactwo dekoracji strasznie mi się podoba i wbrew pozorom nie przytłacza – wszystko jest fantastycznie przemyślane – jak zobaczycie na zdjęciach stół jest totalnie wyjątkowy, ale goście również zostali przeniesieni do magicznej krainy. Aż się rozglądam z której strony wyskoczy na mnie kapelusznik!
Życzyłabym sobie więcej takich uroczystości – to co? Kto idzie ze mną do króliczej nory?

Odpowiedzialni za to cudo:
Organizacja i koordynacja: Agencja Spinki
Dekoracje i krzesła: ARTSIZE – design | scenografia | kwiaty | meble
Miejsce: Hotel Quadrille ,Cegielnia Rzucewo
Bar: Make & Shake
Suknia: Paprocki & Brzozowski
Zdjęcia : JAM Studio – Jakub Majewski
Oświetlenie: Strefa Światła
Garnitur: Atelier Zabłotny
Papeteria: Najpiękniejsze zaproszenia
Muzyka: Bala Band

%d bloggers like this: