Zabierz fotografa w podróż!

Łączy Was pasja podróżowania? Pokażcie to na waszych zdjęciach! Jeśli wybieracie się w jakieś piękne miejsce na świecie lub w Polsce zabierzcie Waszego fotografa ze sobą!
Sesja narzeczeńska czy poślubna może być spełnieniem waszych marzeń – wystarczy zadbać o urokliwe miejsce i zdolnego fotografa! Jeśli macie miejsca bliskie waszemu sercu, warto na taką wycieczkę z fotografem wybrać się własnie tam.

Podróże małe i duże

Sesja którą Wam dziś pokażę, zrobiona była na magicznej Bonaire – że, to istny raj na ziemi pokażą Wam zdjęcia ale kilka słów od Małgosi naszego podróżującego fotografa ” Często fotografuję Pary, które są już po ślubie- nieprawdą jest, że pomiędzy ludźmi, nie ma tych emocji co w dniu ślubu – podczas robienia zdjęć moim parom, nie raz przekonałam się, że ”ogień” jest zawsze kiedy ludzie się darzą uczuciem – trzeba go tylko odrobinę ”podsycić”.

Pamiętajcie, że robiąc sesję po ślubie, jesteście bardziej wyluzowani, możecie przygotować sobie nawet kilka stylizacji – wszystko zależy od Was i fantazji Waszego fotografa.
Zapraszam Was do obejrzenia pełnych ciepła i uczuć zdjęć z magicznej Grecji – egzotyczna para w obiektywie Małgosi (MagraretBee), suknia od Agnieszka Światły, a papeteria od 4lovepolkadots.com.
 

 

Leave a Reply


%d bloggers like this: