Wyjątkowe wydarzenie Sedina Wedding Fair

Kwiecień, zapowiada się gorąco pod względem wydarzeń w ślubnej branży! Tym razem, zadbamy o północ Polski! Szczecinie! Szykuj się!

Co gdzie i jak?

Sedina Wedding Fair – pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie.

8 kwietnia, niedziela | 10:00 – 18:00 | Stara rzeźnia | wstęp wolny

Chcemy świętować z Wami ten najważniejszy Dzień.  „Przyjdźcie, a przekonacie się sami – potrafimy wyczarować prawdziwe Święto”
Oglądając sesję promującą wydarzenie nie mam najmniejszych wątpliwości, że będzie to starannie przygotowane wydarzenie z naprawdę wyjątkowymi, pełnymi pasji ludźmi. Wiecie, że z targów ślubnych toleruję tylko alternatywne, bardzo pracowicie przygotowane wydarzenia i to z pewnością takie będzie.
Poniżej kilka słów od Twórców wydarzenia:

Sedina Wedding Fair to pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne. Wystawcy, których zaprosiliśmy do współpracy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia. Wiemy co jest istotne przy organizacji Ślubu i jak ważne jest aby ten dzień był wyjątkowy, zapadający w pamięć.  Postawiliśmy więc na twórców, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług i nieszablonowość realizacji.

Chcemy, aby nasze targi były okazją do nawiązania współpracy z wysokiej klasy specjalistami, otwartymi, pełnymi pomysłów, dla których każdy Ślub to niesamowita przygoda i możliwość wykreowania czegoś unikalnego i pięknego.

Sedina Wedding Fair to okazja do spotkania się z przedstawicielami wszystkich gałęzi z branży weselnej – od doświadczonych wedding planerek, sal weselnych i dj-ów począwszy, a kończąc na dekoratorach i florystach tworzących subtelne a zarazem wyraziste dekoracje, lokalnych cukiernikach, papeteriach oferujących oryginalne zaproszenia oraz fotografach i kamerzystach dyskretnie i nastrojowo dokumentujących ten Najważniejszy Dzień. Nie zabraknie młodych, utalentowanych projektantów, twórców wyszukanej biżuterii i unikalnych dodatków.

Zależało nam, aby były to targi skupiające profesjonalistów, którym w pełni można powierzyć organizację własnego Ślubu. Chcemy sprawić, aby Wasz Dzień był taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości, bliskości.

Jeśli zależy Wam na uroczystości zapadającej w pamięć – spotkajmy się, a przekonacie się sami – potrafimy wyczarować prawdziwe Święto!

Drodzy Narzeczeni, zapisujcie datę w kalendarzu i koniecznie odwiedźcie Starą Rzeźnię – takie wydarzenie jest warte poświęcenia Waszego cennego czasu!

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: