Witajcie w Dżungli

wyjątkowa sesja zaręczynowa

papeteria ślubna I am Mrs Design

Wiecie jak lubię oryginalne pomysły, dlatego jak tylko zobaczyłam zapowiedź tej sesji u My Big Day wiedziałam, że muszę ją mieć na moim blogu.

Egzotyczne motywy są teraz bardzo na topie nie tylko w designie – śmiało wkraczają na ślubne salony i mam nadzieję, że rozgoszczą się na dłużej. Liście monstery czy palmy, pojawiały się już w zeszłym sezonie w dekoracjach. Najnowsze ślubne trendy donoszą, że tropiki jeszcze bardziej zagoszczą w Polsce!

W CIEPŁYM TONIE

Propozycja dekoracji i aranżacji która mnie oczarowała, łączy ze sobą egzotyczne klimaty z nutką nonszalanckiego, lekkiego zadziornego boho. Mamy tu wiklinowe meble, drewniany stół i przepiękną porcelanę w stylu vintage! Całość uzupełniają cudowne suszki i pióropusze traw w kolorowych wazonach. Ciepła paleta kolorów przywodzi na myśl skojarzenia z latem.

UCIECZKA Z MIASTA

Nie będę już przedłużać, zapraszam Was na wyjątkową, sesję zdjęciową, która mam nadzieje da wam inspirację nie tylko do zdjęć rocznicowych, sesji narzeczeńskich albo podsunie pomysł na motyw przewodni Waszego wesela.

Autorzy:
Kamila Romanow Weddings – organizacja
MyBigDay – kwiaty i dekoracje
Super Weddings & Good Night Stories – zdjęcia
Atelier Lawenda – suknia
Anka Krystyniak – biżuteria
Iam Mrs Design -papeteria

biżuteria Anka Krystyniak

%d bloggers like this: