Witaj w krainie różu!

Jak wiecie kolor różowy i ja to jedność – kto by pomyślał, że ja jako nastolatka akceptowałam z kolorów czerń ewentualnie czerń. Z wiekiem, najwyraźniej złagodniałam i teraz pałam miłością do wszelkich odmian różu. Paleta zgromadzona w tej sesji zdjęciowej bardzo trafia w mój gust – od fioletów, poprzez fuksję do różu – również tego pastelowego.

Dla kontrastu mamy tu czerń i biel – niby kolory klasyki ale w zestawieniu z tym mocnym, intensywnym różem robi się nietypowo i odważnie – a takie rozwiązania to ja uwielbiam. Przy używaniu tak nasyconych kolorów należy uważać aby nie osiągnąć efektu odrobinę ”tandetnego” . Im prościej tym lepiej – czarne świece, świeczniki w kolorze starego złota i minimalistyczna papeteria – zobaczcie tylko jak wspaniale wyglądają zaproszenia z ręcznie rysowanym kwiatem, gdzie jedyną ozdobą jest jedwabna wstążka z pieczęcią lakową.

Wspaniałe dekoracje i kwiaty, prosta suknia ślubna i klasyczna stylizacja Pana Młodego sprawiają, że całość jest spójna i nieprzesadzona.

Bardzo lubię takie pomysły na wesele, dlatego liczę, że Wam też się spodoba – zapraszam do obejrzenia kolorowej, energetycznej sesji zdjęciowej!

Ekpia:
Fotograf: Lucky in love
Miejsce: Retro Studio
Para Młoda:
Patrycja i Bartek
Kwiaty: Azea Dekoracje
Zaproszenia: Decoris
Wizaż: Aga Zajdel
Suknia: Panna na wydaniu
Biżuteria do włosów: Jeżka
Obrączki i kolczyki: Mokave
Tort: Oleńka Cukiernia


%d bloggers like this: