Wiosenne Przebudzenie

Spontaniczne pomysły chyba są już na dobre wpisane w moje życie. Często w głowie pojawiają się pomysły, które wydają mi się ”głupie” i nie do zrealizowania – a potem, kiedy opowiadam o nich okazuje się, że ludzie którzy są obok mnie przyklaskują i zapalają się do niego czasami nawet bardziej ode mnie. Tak było własnie z tą sesją zdjęciową, w której wyjątkowo występuję sobie w roli modelki.
A skąd mi takie pomysły przychodzą do różowej głowy? Ano, stąd że dzień wcześniej robiłyśmy ”ślubne spotkanie” i miałyśmy piękne kwiaty, dekoracje i AŻ żal było tego nie wykorzystać…chciałam poszukać zakochanej pary/modelki ale moja zdolna ekipa stwierdziła, że przecież ja się wybornie nadaję – czy mieli rację ocenę pozostawię Wam 😉

Przywołujemy wiosnę!

Gałązki kwitnących drzewek, magnolie, szafirki – czy są bardziej kojarzące się z piękną wiosną symbole? Kolorystyka pastelowego różu, bieli to nie tylko najczęściej wybierane przez panny młode palety ale też kolor do którego ja dorosłam i czuję się w nim naprawdę dobrze. Zdolna Madzia z Kwiatów Kilka, zrobiła nie tylko wspaniały bukiet, ale zadała o wszelkie detale i nawet wianek….dla PIRATA!

Szukając sukni do sesji oczywiście udałam się do Sylwii Kopczyńskiej, której projekty niezmiennie mnie zachwycają i zaskakują – wybrałam co prawda aż 3 suknie ale róż i tiule zdecydowanie wygrały – co pasuje do mnie jak nie ten kolor! Ania zrobiła mi przepiękny makijaż – nie był przesadzony, można mnie w nim poznać, czułam się mega naturalnie, że wieczorem poszłam w nim na koncert.

Ciekawą odmianą na sesji, był udział najsłodszego psa na świecie – Pirata, którego pojawienie się, też było pełnym spontanem i przypadkiem a myślę, że wspaniale dodało ”smaczku” zdjęciom.

Wszystko uwiecznił fotograf – osoba wyjątkowa i zdolna, która potrafi nie tylko uchwycić wspaniałe światło i kadry – to osoba, która dzięki swojej otwartości i atmosferze wydobywa z ludzi piękno. Pamiętajcie, że z fotografem warto się ”zapoznać” żeby się nie stresować.

Mam nadzieję, że ta ”nietypowa” sesja zdjęciowa Wam się spodoba – dla mnie to jak zawsze szkoła akceptacji siebie i ogromna nauka. Dajcie znać co myślicie – będzie mi bardzo miło jak zostawicie komentarz.

Nasza zdolna ekipa

Magdalena Kimak Weddings – piękne foty
Kwiatów Kilka – bukiet z bajki, florystyka
Anna Stachniak – make up artist, hair stylist, beauty coach – cudny makijaż i fryzura
Sylwia Kopczynska – baśniowa suknia
papeteria Decoris.pl
słodkości Babie Lato
towarzysz – Pirat 


%d bloggers like this: