Wasze Śluby – Ślubne Buntowniczki – Karolina

Uwielbiam dostawać od Was zdjęcia – to wspaniałe widzieć na fotografiach wasze szczęście i miłość.
Jakiś czas temu mówiłam, na moim instagramie że chcę stworzyć dla Was cykl – do inspirowania innych (nie tylko ślubami z ”wielkiej ameryki” ) ale tym co dzieje się pięknego u Nas, w naszej Polsce!

Dziś chciałabym Wam pokazać ślub który wybrałam na pierwszy ogień – ostrzegam – będzie kolorowo, wesoło i z pomysłem. Karolina i Paweł – nie boją się kolorów, oryginalnych pomysłów – dlatego musieli trafić na bloga.

Jak napisała mi Karolina, wybierając miejsce na ślub czyli drewnianą stodołę, najprościej byłoby pójść w ”klimat rustykalny” jednak styl choć ma wielu zwolenników i jest modny od kilku sezonów, nie pasował do Karoliny i jej narzeczonego. Szukając inspiracji, trafiła na meksykańskie klimaty i przepadła! Wiedziała, że to jest to! Drewniane wnętrze daje sporo możliwości – nie tylko na naturalne, rustykalne klimaty (pamiętajcie o tym).

Większość dekoracji Karolina przygotowała sama – zasługuje na nagrodę kreatywnej buntowniczki bez wątpienia! Na uwagę zasługuje plan stołów na starych, odremontowanych własnoręcznie drzwiach balkonowych.
O kolorowych rozetach i wstążkach nie wspomnę bo takie zestawienie zawsze mnie czaruje – nie jest przaśne, jest kolorowo i z klasą.

Na oklaski zasługuje też stylizacja Młodej Pary – oryginalna suknia ślubna, odkryte buty (o zgrozo! szczęście ucieknie!;)) i wspaniały garnitur Pana Młodego. Ohhh mogłabym tak długo, bo jestem totalnie oczarowana tym pięknym ślubem – ale lepiej pokażę Wam zdjęcia – niech żyje kolor…i MŁODA PARA!

Ekipa odpowiedzialna :
Fotograf: Grzegorz Kowalewski Światłołap
Miejsce: Stodoła przy Dworze Moscibrody 
https://www.facebook.com/dwor.moscibrody/
Kamerzyści: Artsframe https://www.facebook.com/Artsframe/
Słodki stół: Justyna Kowal Niebędetegojeść.
 https://www.facebook.com/niebedetegojesc/
Dekoracje: Dagmara Prykiel Let’s Party Dekoracje https://www.facebook.com/lets.party.by.dagmara.prykiel/
Kwiaty: Kwiaciarnia Bonsai https://www.facebook.com/Kwiaciarnia-Bonsai-Siedlce-Misiak-Anna-485114204846004/
Moja suknia: Rara Avis model Koli Salon Madonna 
Moja biżuteria: White Jasmine Model Hanna
Garnitur Pawła: Rodrigo De La Garza 
https://www.facebook.com/delagarzamoda/


%d bloggers like this: