Targi ślubne dla wymagających OFF WEDDING 2018

Kto mnie obserwuje ten wie, że do targów ślubnych podchodzę z wielką rezerwą i dystansem – nie wystawiam się, nie pojawiam na tych ogromnych imprezach na PGE oraz w Pałacu Kultury.
Może ktoś mnie uznać za ignoranta ma do tego pełne prawo – jednak dla mnie, osoby która w ślubnej branży jest już 6 lat, takie wydarzenia to strata czasu. Jedyne wydarzenie dla którego łamię swoją zasadę to mniejsze imprezy typu ‚meet up’. Sama na własnej skórze doświadczyłam jak inne są spotkania dla mniejszego grona odbiorców, robiąc nasz pierwszy WORKSHOP z Decoris.

Wyjątkowość

Wydarzeniem ślubnym dla którego robię wyjątek już 3 raz są Alternatywne Targi Ślubne OFF WEDDING, które tym razem będą w dość nietypowym miejscu bo na Dworcu w Łodzi!
Poprzednią edycję, która odbyła się w Warszawie, wspominam z deszczowym sentymentem ale poznałam mnóstwo ciekawych i uzdolnionych osób, dzięki którym mam jeszcze większe możliwości działania i polecania Wam tylko sprawdzonych usług.

Gdzie i kiedy?

Off Wedding odbędzie się 22 kwietnia 2018 w niedzielę między 11.00-18.00 w nowoczesnych przestrzeniach dworca Łódź Fabryczna w samym centrum Łodzi – warto więc, przy okazji planowania niedzieli wybrać się na spotkanie ze starannie wybranymi wystawcami – ale UWAGA nie znajdziecie tu ”bezowej” sukni, płonącego prosiaka na wiejski stół ani muzyki disco polo. Zasadą tego spotkania jest prostota, nowoczesność i elegancja. Chcemy pokazać, że można inaczej i można tak, jak chcecie!

zapisujcie się na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/199184823967244/

WSTĘP: bezpłatny

Spotkajmy się w Łodzi! Do zobaczenia!

Sesja promująca wydarzenie to zasługa:
Fotografia – ajem stories : fine art weddings https://www.facebook.com/ajem.stories/
Miejsce – Tektura Boho https://www.facebook.com/tekturaboho/
Stylizacja, kwiaty, dodatki – Floral Deco – Studio florystyki i dekoracji https://www.facebook.com/floraldecostudio/
Suknia – Hues of Vintage https://www.facebook.com/huesofvintage/
Biżuteria – Mokave & M Paszkiewicz jewellery https://www.facebook.com/MokaveJewellery/ & https://www.facebook.com/MagdalenaPaszkiewiczJewellery/?ref=br_rs
Złote sztućce do wypożyczenia https://www.facebook.com/zlote.sztucce.do.wypozyczenia/
Papeteria – AgaPisze.Calligraphy https://www.facebook.com/agapisze/?ref=br_rs
Make-up & hair – Beata Bimca Make up & Hair Artist https://www.facebook.com/Bimca.Makeup/

Leave a Reply


%d bloggers like this: