Subtelny ultraviolet na Twój ślub!

To już chyba 3 wpis o tym kolorze na moim blogu, ale nie mogę się powstrzymać- ślub z delikatnym akcentem najmodniejszego koloru tego roku zasługuje na pokazanie!
Przepiękna sesja zdjęciowa, zorganizowana w jednym z moich ulubionych miejsc na Pradze Północ – Art Bistro Stalowa + zdolna i perfekcyjna Asia z My Planned Day to musiało się udać.

Fiolet uspokojony

Fiolet jest dla mnie trudnym kolorem na ślub- aby nie wyglądał tandetnie, trzeba wyczucia i umiaru. Ultraviolet jest wariacją na temat fioletowego i użycie go na weselu też nie jest proste.
Kiedy za realizację, zabiera się ekipa z podobnym do mojego poczuciem estetyki wiedziałam, że będzie pięknie!

Kolor na każdą porę roku

Fiolet to chyba jeden z uniwersalnych kolorów które pasują niezależnie od pory roku. Zestawiony z chłodną paletą (bielą, srebrem ) nada się na zimę, a w połączeniu z delikatnymi ciepłymi pastelami ozdobi letnią uroczystość. W dekoracjach postawiono na fiolety, biel i akcenty różu- całość uzupełniono o eukaliptus, który nie tylko pięknie pachnie ale i zawsze dobrze wygląda.
Złote akcenty jak sztućce czy „podtalerze” podkreślają elegancki charakter uroczystości – drogie panny młode nie bójcie się złota – użyte z umiarem jest bardzo na czasie. Drobne detale jak grube kryształy, czy długie smukłe świece dodają całości klasy. Na uwagę zasługuje też tort – bardzo modny, z motywem kryształu górskiego. Bardzo lubię ten trend – a słodki stół w formie finger food to hit o którym już wspominałam tu.

 

Dzieło zdolnej ekipy:
Koncepcja/Organizacja My Planned Day A nuż nie róż – organizacja ślubów z pomysłem
Fotografia Magdalena Mizera Fotografia
Film myplannedday.pl
Makijaż / fryzura Colette Make Up Artist
Dekoracje i kwiaty SunFlower Pracownia Florystyczna
Tasiemki September
Suknia Juda & Pietkiewicz
Buty Madeline-Wedding Shoes Magdalena Babuszka
Garnitur Recman
Biżuteria White Jasmine
Papeteria Styletter – Kaligrafia Nowoczesna
Para Młoda Agata  Andrzej
Słodki stół Ciastko z dziurką
Krzesła RAJT (hale namiotowe, namioty)
Sztućce Złote sztućce do wypożyczenia
Lokalizacja Artbistro Stalowa52

 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: