Ślubne Fryzury – moje autorskie warsztaty dla Was!

Bloga tworzę przede dla Was, dlatego też powstał pomysł na przygotowanie warsztatów ślubnych – tak, abyśmy mogły w miłej atmosferze, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać.

Wyjątkowy czas

Dziś pokażę Wam krótką relację z już II spotkania z Wami – tematem były fryzury ślubne, przygotowane  przez moją zaufaną specjalistkę Agnieszkę Frąckowiak. Zawsze staram się wybrać do współpracy osoby które darzę zaufaniem i które przetestowałam na sobie. Agnieszka jest prawdziwą profesjonalistką – nie tylko zrobi fryzurę, ale i makijaż oraz zadba o Waszą stylizację i doradzi w kwestii ubioru.  Poza tym jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą, dlatego też nie wyobrażam sobie już pracy bez niej. Wiele z Was pisało do mnie dziękując za ”pokazanie” Agi, więc wierzę, że był to najlepszy wybór.

Oprócz naszego eksperta urodowego, wybrałam dla Was kilka osób, które pomogły mi w przygotowaniu tego wydarzenia. Chciałam, aby fryzury przygotowane na Waszych włosach ozdobiła piękna i wyjątkowa biżuteria- taką własnie robią dziewczyny z DECOLOVE oraz Marta z WHITE JASMINE. Przygotowane przez dziewczyny opaski, grzebyki, spinki i wianki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i mam nadzieję, że pomogły niektórym z Was podjąć decyzję w sprawie biżuterii ślubnej do włosów.

Pal licho dietę

Żadne spotkanie nie może obejść się bez słodkości – dlatego zdolny Robert z TORTY PANA ROBERTA, zadbał o nasze kubki smakowe przygotowując poczęstunek typu finger food z samymi pysznościami. Nie nadążałam z dokładaniem tych małych dzieł sztuki więc wnioskuję, że bardzo Wam smakowało!

Zatrzymane chwile

O zdjęcia które zobaczycie poniżej zadbała Iza z FOTOESSENCE, z którą mam nadzieję na dalszą owocną współpracę, ponieważ od pierwszej chwili wiedziałam, że nadajemy na tych samych ”falach”. Którą relację filmową, przygotował Piotr z którym znamy się od lat – Piotr, rozpoczyna swoją przygodę z filmem, a ja dzielnie wspieram ludzi w których widzę potencjał. Jeśli będziecie chcieli film z drona, albo pomoc Piotra przy nagraniach – polecam z czystym sercem.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w projekt oraz dla moich dziewczyn i Gosi – bez Was bym nie zrobiła nic!
Film z wydarzenia do obejrzenia tu: https://www.youtube.com/watch?v=JeLwMb8kxWY&feature=youtu.be

Leave a Reply


%d bloggers like this: