Ślub wiosną? Mamy na to pomysł!

Ślub w okresie wiosennym to wymarzony czas! Wszystko budzi się do życia- pojawiają się pierwsze świeże wiosenne kwiaty, drzewa obsypują się delikatnymi płatkami,
pojawiają się pierwsze ciepłe promienie słońca…
W takim właśnie wiosennym nastroju, wymarzyłyśmy sobie zorganizowanie sesji zdjęciowej. Marzyłyśmy o kwitnących drzewkach od ponad roku i tym razem nam się udało!
Nie odpuściłyśmy zdjęć, pomimo prognozowanych opadów deszczu i jak zobaczycie poniżej – opłaciło się! Nie tylko, nie było opadów, ale pogoda bardzo dopisała.

Kwiatów moc

Aura pogodowa w naszym kraju płata figle, to wiemy wszyscy- polowanie na kwitnące drzewka było jak zwykle wyścigiem z czasem. Przepiękne, białe kwiaty jabłonek, wiśni i magnolii pojawiają się szybko a jeszcze szybciej znikają. Na szczęście na naszych fotografiach udało się uchwycić ten magiczny moment- bo, te białe delikatne płatki mają w sobie coś niezwykłego. Też tak uważacie?

Pani Wiosna

Nasza Panna Młoda, to piękna i delikatna Pani Wiosna. Wystąpiła w dwóch przygotowanych przez nas stylizacjach – dwie, niezwykłe suknie ślubne. Pierwsza to bajeczna, różowa spódnica od niezastąpionej Sylwii Kopczyńskiej, a druga to romantyczna, zwiewna i delikatna jak mgiełka suknia z Atelier Ochocka. Dwie zupełnie różne suknie, jedna modelka i magia ogrodu botanicznego. Szpilki do sukni to bajeczne cuda od sióstr KSIS – delikatne sandałki z różowego zamszu w dwóch wersjach – jedne w stylu boho, drugie bardziej klasyczne. Zaskakujące jest to, jak bardzo wygodne są te buty – jakbyście włożyły stopę w kapciuszki.

Pastelove

O tym, że pastele są idealne na ślub, nie muszę Was na pewno przekonywać. W naszej sesji użyłyśmy zgranej palety pasteli – od ecru, brzoskwini, bieli i różu po mocny akcent w postaci nasyconego różu w aksamitnym obrusie. Kwiaty jakie zostały użyte w naszych kompozycjach też zostały utrzymane w stonowanej kolorystyce. Jako nawiązujący do wiosny akcent, dodałyśmy magnolię oraz kwiaty jabłoni.  Jestem bardzo ciekawa, czy nasza wersja wiosny spodoba Wam się tak bardzo jak mi.

Ekipa:
Zdjęcia – Margaret Bee https://www.facebook.com/MargaretBeePhotography/
Współorganizacja-  Ślubny Nieporadnik https://www.facebook.com/slubnynieporadnik/
Papeteria – Decoris Wedding Collection https://www.facebook.com/decorisweddingcollection/
Słodkości – torty Pana Roberta https://www.facebook.com/tortypanaroberta/
Suknia – Sylwia Kopczyńska https://www.facebook.com/sukniesylwiakopczynska/
Suknia 2 – Ochocka Atelier https://www.facebook.com/ochockaatelier/
Muszka – Marachic https://www.facebook.com/marachicmuszki/?ref=br_rs
Naszyjnik  KAVO https://www.facebook.com/kavodesign/
buty –  KSIS https://www.facebook.com/KsisWeddingShoes/
Wizaz – Agnieszka Frąckowiak https://www.facebook.com/VictoriaBeautyAF/
Meble MyBigday.pl https://www.facebook.com/mybigdaypl/ oraz OffLoft https://www.facebook.com/Offloft/

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: