Ślub jak z bajki? Bardzo proszę!

A nuż….jednak róż?

Różowy to jeden z najbardziej popularnych kolorów wybieranych przez panny młode na wesele – nic w tym dziwnego, jest piękny, delikatny i pasuje praktycznie każdemu.
Dodatkowo bardzo łatwo o kwiaty w tym kolorze a o dekoracjach nie wspominając. Przygotowując dla Was tą sesję zdjęciową chciałyśmy aby róż był motywem przewodnim, ale jednocześnie nie przyćmił reszty- dlatego połączyłyśmy go z innymi pastelami – kremem, brzoskwinią i małymi akcentami mięty. Całość wyszła bajkowo, romantycznie i wręcz sielsko….pamiętam,
że tego dnia „spaliłam” sobie kark, tak było gorąco – co jest małą niespodzianką jak na polski maj.

Plenerowo ale blisko Warszawy

Na miejsce sesji wybraliśmy Ogród Botaniczny PAN w Powsinie – miejsce niby znane i fotografowane wielokrotnie, ale moim zdaniem da się zrobić oryginalną sesję nawet w najbardziej obleganych miejscach. Wszystko zależy od pomysłu – u nas był to piknik, który miał być docelowo wśród kwitnących jabłoni, ale jak wiadomo z naturą się nie wygra.
Znalazłyśmy więc z Gosią uroczy zakamarek i w nim zrobiłyśmy sobie krainę różu i słodkości.

Ulubione kwiaty? Peonie!

Kiedy pytają mnie za jaki kwiat oddałabym duszę i ciało bez zastanowienia odpowiadam peonie FOREVER! W majowej stylizacji ślubnej nie mogło zabraknąć tych pięknych kwiatów – nie dość, że występują w kilku pięknych kolorach, pachną wspaniale to jeszcze te duże, rozłożyste główki- wystarczy jedna włożona do szklanego wazonika i oszałamiający efekt gotowy.
Peonie w bukietach ślubnych robią robotę- z nimi rozłożysty bukiet w najmodniejszym teraz stylu ”zaplanowanego chaosu” wygląda wspaniale!
Wianek dla naszej panny młodej był odrobinę skromniejszy, już bez peoni- przy burzy włosów Magdy, oraz efektownej sukni dołożenie wielkiego wianka było by już przesadą.

Wróżkowy ślub – czas start!

Nie wyobrażałam sobie innej sukni ślubnej w tej stylizacji, niż fantastycznej tiulowej spódnicy od genialnej Sylwii Kopczyńskiej – zwiewna, lekka, eteryczna pasowała perfekcyjnie do zbudowanego przez nas klimatu, zresztą sami zobaczycie na zdjęciach. Magdę umalowała zaprzyjaźniona z naszą ekipą Ina z Lisiego Pędzla (polecamy!). Michał jest oryginalnym Panem Młodym- stylowy garnitur w kratę to propozycja dla odważnych, wysokich i smukłych mężczyzn. Do tego mucha, poszetka w kontrastujący wzór i oryginalne skarpetki. Takie męskie stylizacje lubię najbardziej- niesztampowo i z pomysłem.
A teraz moi drodzy, włączcie ulubioną muzykę i dajcie się zaprosić do bajkowej krainy.

 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: