Romantyzm w nowym wydaniu – Joanna Niemiec 2019

Wybór sukni ślubnej to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów przyszłej panny młodej – ale też, jeden z najtrudniejszych. Propozycji sukni ślubnych (tak samo jak salonów z sukniami) jest mnóstwo – jak wśród ogromnej ilości propozycji wybrać coś niezwykłego? UWAGA PODPOWIADAM- szukajcie u rodzimych projektantów!

Dziś chciałabym pokazać Wam absolutnie wyjątkowe suknie ślubne od Joanny Niemiec – jeśli poszukujecie sukni ślubnej w stylu boho, etno albo jesteście romantycznymi duszami, którym dalekie przebieranie się w ciężkie gorsetowe konstrukcje – koniecznie zobaczcie te cuda!

Delikatne koronki, subtelne przezroczystości i bardzo gorący trend – długie rękawy – każda ”szanująca” się romantyczka znajdzie tu coś dla siebie!

Tiulowe detale, sprytne nawiązania do mody lat 20 czy przepiękne koronkowe ”narzutki” – to wszystko sprawia, że kolekcja jest elegancka ale z zachowaniem subtelnej, dziewczęcej świeżości.

Kolekcja na 2019 rok zachwyca mnie również, pod względem ilości fasonów – znajdziemy tu zarówno długie jak i krótkie suknie, z rękawkiem, bez a także z przepięknymi narzutkami. Bogactwo detali takich jak tasiemki, mięsiste koronki i koraliki podkręca styl boho i etno.

Myślę, że w tych sukniach każda panna młoda poczuje się komfortowo – nie mamy tutaj bardzo dopasowanych, wymagających perfekcyjnej figury fasonów – suknie są lekkie, zwiewne i nie przez co podkreślają Wasze najlepsze strony.

Drogie romantyczki – koniecznie obejrzyjcie projekty p.Joanny wszak suknia ślubna, która robi efekt ”WOW” to coś, na czym nam kobietom najbardziej zależy.

ATELIER
ul. Krzywa 10
38-300 Gorlice
SHOWROOM
Ul. Dietla 7/9
31-070 Kraków


%d bloggers like this: