Romantyczne pastele – wesele Marty i Jędrzeja

Wyszukując dla Was inspiracje, staram się aby były to śluby bliskie mojemu sercu i poczuciu estetyki – taki własnie będzie dzisiejszy wpis. Pastelowy, romantyczny, pełen zmysłowych kadrów,
które to zawdzięczamy bardzo zdolnemu (i SKROMNEMU!) fotografowi z Poznania – Oswaldowi.
Jeśli jeszcze go nie znacie, a poszukujecie fotografa który uwieczni wasze emocje w pięknym nurcie ”fine art” to gorąco Was zachęcam do zapoznania się bliżej z tym Panem.

Ślub pełen światła…

Oglądając zdjęcia w życiu bym nie przypuszczała, że pogoda nie dopisywała – pełne światła, koloru takie powinny być moim zdaniem zdjęcia ślubne. Oswald spisał się w tym wypadku na medal – stawiając czoła kapryśnej polskiej aurze. Dzień waszego ślubu ma być radosny i wyjątkowy – dlatego tak bardzo uczulam Was na wybór fotografa. Zdjęcia ślubne powinny być ponadczasowe – tak, abyście za kilkanaście lat oglądając je, byli tak samo zachwyceni!

Nutka vintage

Prosta suknia z koronkową górą zyskała niebanalny sznyt poprzez dodatki z kameą – mały akcent na ślubnych butach, charakterystyczna biżuteria – drobnymi detalami budujecie swój własny styl- pamiętajcie o tym, przygotowując ślubną stylizację.
Marta w delikatnej sukni, z pastelowym bukietem i oryginalną biżuterią wygląda pięknie! Zauważcie,  że Marta ma upięte włosy i wianek a w kościele nawet welon- to wszystko można ze sobą połączyć – ważne, aby zachować umiar i koniecznie wypróbować kilka opcji z Waszym fryzjerem.

Bardzo podobają mi się kwiatowe dekoracje i bukiety- bo oprócz bukietu ślubnego Marty, pojawia się kilka kwiatowych kompozycji – ja jestem totalnie zakochana w tym z ananasem – uwielbiam takie połączenia – nieoczywiste, energetyczne i zaskakujące! A teraz nie przedłużając, zapraszam Was do obejrzenia reportażu i sesji ze ślubu Marty i Jędrka na pełnych ciepła fotografiach Oswalda. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu !

ZDJĘCIA: Oswald Małachowski

SUKNIA ŚLUBNA: Anna Kara
BUTY: Pier One
GARNITUR: Bytom
BUTY: Bytom
BUKIET DLA PANNY MŁODEJ: Flower Stories
BUKIETY DLA RODZICÓW: Flower Stories
WIANEK: Flower Stories
BUTONIERKI: Flower Stories
DEKORACJE: Flower Stories HOT_elarnia
PAPETERIA ŚLUBNA: Love Prints Oryginalne Kwiatowe Zaproszenia Ślubne
SALA WESELNA: HOT_elarnia
STYLISTA/FRYZJER: Zaczarowane Warkocze
MUZYKA: The Quest
TORT: Cukiernia Sowa

więcej zdjęć z tego ślubu tu: Wesele w HOTelarnia


 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: