Retro, sielska osada i tatuaże? – ślub Marty i Kamila

Uwielbiam klimat retro, słodki styl pin-up dlatego z przyjemnością zabieram Was na ślub Marty i Kamila. Uroczystość odbyła się w Sielskiej Osadzie Firleje niedaleko Warszawy.
Jeśli znacie miejsce,  możecie się zastanawiać o jakim klimacie retro piszę- przecież Firleje wyglądają typowo rustykalnie – otóż, zobaczcie jak wspaniale udało się połączyć te dwa (wydawałoby się sprzeczne style)
Panna Młoda na ten wyjątkowy dzień wybrała suknię od naszej polskiej projektantki Violi Piekut – suknia z koronki w nietypowej długości za kolano świetnie podkreśliła figurę Marty- jako dodatki woalka (bardzo retro!) również od Violi Piekut i buty Melissa by Vivienne Westwood – o tym, że uwielbiam „Melisski” w ślubnych stylizacjach przekonacie się jeszcze nie raz 🙂
Jak, zdradziła mi Panna Młoda suknia była kupiona za pierwszym podejściem – sprawdza się zatem powtarzane przez panny młode powiedzenie że suknię ślubną się ”czuje”.
Dopełnienie stroju to śliczna, delikatna wiązanka z frezji, tawułki uzupełnione o kłosy zboża.
Osada Firleje to miejsce klimatyczne – rustykalne, stylizowane na staropolski zajazd położone na skraju Lasów Książenickich – w bonusie macie jeszcze blisko do Warszawy bo zaledwie 15 km.
Ciepły rustykalny klimat w środku zapewniły dekoracje z dodatkiem juty, sznurka oraz koronki, wzbogacone o bukiety z czerwonych gerberów i gipsówki (uwielbiam!) w słoikach.
Styl  retro zapewnił Candy Bar oraz przepiękna dekoracja przed budynkiem w postaci wielkiego napisu LOVE.  Na uwagę zasługuje też papeteria- prosta, wykonana na eco papierze z delikatnym motywem serduszek. Goście weselni  w ramach podziękowania za przybycie dostali urocze, malutkie miodki (pomysł warty skopiowania). Dodatkową atrakcją było puszczanie lampionów tuż po zmroku- na pomyślność Nowożeńcom. Czy Marcie i Kamilowi udało się połączyć klimat retro w sielskiej osadzie? Zobaczcie Sami! Ja jestem na tak – a Młodej Parze bardzo dziękuję za zaufanie i życzę samych kolorowych dni!

Ściągawka:
Suknia ślubna- Viola Piekut
Buty – Melissa by Vivienne Westwood
Miejsce ślubu – Sielska Osada Firleje
Papeteria, dekoracje – DecoMakers
Tort- Piece of Cake
Poduszeczka na obrączki i pudełko –Kwiatowe Atelier Katarzyna Pawluk
Zdjęcia- okamgnienie.pl
mix
12182125_10207997831288003_1346450814_n
dekoracje
tytytyt
ddddddd
ciasto
12177980_10207997789926969_1000659289_n

1 Comment

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: