Kilka pomysłów na podziękowania dla Rodziców!

Jednym z ważniejszych momentów oprócz przysięgi małżeńskiej, są podziękowania dla Rodziców- wzruszający i piękny moment -pomysłów na uczczenie tego wyjątkowego momentu jest bardzo dużo. Przygotowałam dla Was małe zestawienie pomysłów na to, jak podziękować Mamie i Tacie w tym wspaniałym dniu – bez użycia kryształów, statuetek i innych zbieraczy kurzu, które można postawić na meblościance.

Film z podziękowaniem

Mój ulubiony pomysł – przygotowany teledysk, który będzie pokazany na weselu nie tylko zaskoczy waszych rodziców ale również gości. Jeśli macie umiejętności ”złożenia” filmu samodzielnie spróbujcie się pobawić kamerą sami. Jeśli nie, skorzystajcie z usług specjalistów – w takim filmiku możecie umieścić Wasze pomysły, zabawy z dzieciństwa, zdjęcia które na pewno wywołają wzruszenie Waszych najbliższych.
Zobaczcie jak zrobiła to Marta i Kamil – opracowanie LOVESICK

Fotoksiążka Printu

To kolejny pomysł, któremu gorąco przyklaskuję – kto z nas nie lubi oglądać zdjęć? Fotoksiążka z Waszymi fotografiami na pewno przypadnie do gustu rodzicom. Na stronie printu.pl możecie wybrać zaprojektować swoją książkę – dodać cytaty, sentencje czy ”zwroty” które zrozumieją tylko Wasi Rodzice – to wspaniała pamiątka i gwarancja, że rodzice będą zadowoleni. A na dole strony czeka na Was niespodzianka!

DRZEWO GENEALOGICZNE

Sentymentalny pomysł, który na pewno spodoba się rodzicom którzy interesują się genealogią. Zdjęcia poszczególnych członków Waszej rodziny pięknie wydrukowane ozdobią ścianę w domu rodzinnym.
takie znajdziecie tu: MyGiftDNA

PERSONALIZOWANA BIŻUTERIA

Naszyjnik z grawerem, bransoletka czy spinki do mankietów – każdy pomysł jest dobry, wszystko zależy od tego co lubią Wasi rodzice. Grawer na biżuterii doda jej wartości sentymentalnej i wyjątkowości. (przykłady poniżej Lilou)

Wspólne spędzanie czasu

Bon na weekend w SPA, lot balonem lub weekend w winnicy, degustacja win – jest masa pomysłów, które zapewnią Waszym najbliższym romantyczne i miłe chwile. Takie prezenty możecie wybierać na wyjątkowyprezent.pl lub na popularnych ”gruponach”. Wspólne pasje, które rodzice będą mogli realizować lub po prostu miły relaks w hotelu na pewno spowoduje duży uśmiech na ich twarzach.

KSIĄŻKI I PRZEWODNIKI

Może to nie jest super oryginalny pomysł ale jeśli Wasi rodzice pasjonują się czymś warto ich do tego zachęcić np. zakupem zestawu książek kucharskich czy przewodników. Teraz kiedy ”wyprawili Was w świat” będą mieli czas na realizowanie swoich marzeń i pasji.

KOLEKCJE FILMÓW

Jeśli Wasi rodzice to zapaleni kino maniacy na pewno ucieszą ich filmowe klasyki – zestawy wszystkich Bondów, Władca Pierścieni w kolekcjonerskim wydaniu albo klasyki z danych lat np. zestaw filmów Barei. Takie upominki możecie dołożyć np. do kosza z kwiatami czy słodyczami.

A wy jaki macie pomysł na podziękowanie dla Rodziców? Dajcie znać w komentarzach 🙂
Jeśli planujecie kupić fotoksiążkę tu możecie otrzymać AŻ 44% rabatu LINK https://printu.pl/lp/slubny-nieporadnik

1 Comment

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: