Pomysł na nietypową podróż poślubną? Sri Lanka!

Zapach herbaty, curry , wielkie fale i mnóstwo soczystej zieleni  – Sri Lanka to malowniczy kraj, znajdujący się na Wyspie Cejlon. Mały a jakże atrakcyjny tu każdy znajdzie coś dla siebie – od aktywnego zwiedzania po leniwe plażowanie przeplatane mnóstwem dobrego jedzenia oraz medytację .
Objazdowe wycieczki, zwiedzanie kilkunastu parków narodowych, a może wyprawa do dżungli?
Tam wszystko jest możliwe.


Gwarancja pogody i smaku

Kiedy wyjechać na Sri Lankę? Generalnie nie ma ”dobrych” i ”złych” okresów- fantastyczna pogoda jest tam przez cały rok. Po uwagę należy brać jedynie monsuny – powietrze wtedy jest wilgotne i duszne.
Potrawy  to połączenie kuchni azjatyckich – chińskiej, tajskiej i indyjskiej. Najpopularniejszą potrawą jest  Rice&Curry, które podane zostanie Wam z rybą, kurczakiem bądź warzywami. Baraninę czy wołowinę bardzo ciężko znaleźć ponieważ buddyzm jest tu religią nadrzędną. Amatorzy ryb i owoców morza będą usatysfakcjonowani -świeże pyszne produkty są na wyciągnięcie ręki.

Świątynie, dżungla i plaże

Zabytki wpisane na listę UNESCO, których nie możecie ominąć!
Wizyta w jednym z kilkunastu parków narodowych,  zwiedzanie z przewodnikiem i trekking w górach lub wyprawa do dżungli – to tylko niektóre atrakcje. Warto też wspomnieć o podróży pociągiem do Ella trasą widokową, która po prostu zapiera dech w piersiach i jest uznawana za najpiękniejszą trasę widokową na świecie.
To absolutny „gwóźdź programu” podczas pobytu na Sri Lance!

Podroż w głąb siebie…

Po całym stresie i przygotowaniach do wesela a nie oszukujmy się – jest tego bardzo dużo, należy Wam się chwila wytchnienia . Podróż poślubna powinna być ukoronowaniem Waszego nowo zawartego związku małżeńskiego – wybierając się na wycieczkę połączoną z medytacją, jogą i zwiedzaniem na pewno poznacie się jeszcze lepiej, wyciszycie i zdobędziecie mnóstwo wspólnych niezapomnianych wspomnień.
Po weselnym harmidrze bardzo przyda Wam się odpoczynek a myślę, że taka wycieczka to świetny pomysł.

Żeby ograniczyć Wam organizowanie takiej wyprawy, powstała koncepcja wyjazdu na ponad 2 tyg
z atrakcjami o których wspominam wyżej – Agnieszka, zakochana w tym malowniczym kraju postanowiła przygotować taką wyprawę w najdrobniejszych szczegółach.
Liczba miejsc ograniczona dlatego drodzy Nowożeńcy, spieszcie się!

wyjazd 26.12.2017- 10.01.2018

Wszystkie informacje, plan wyprawy jak i cenę znajdziecie tu: JOGA NA SRI LANCE 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: