Pomysł na ślub zimą!

Śluby zimowe mają swój niesamowity klimat nie do podrobienia – dlatego, kiedy Agnieszka pokazała mi tą piękną sesję bez wahania postanowiłam podzielić się nią z Wami. Myślę, że takim zestawieniem kolorystycznym możecie zainspirować się nie tylko na zimowy ślub.

z dużą klasą

Wizję na ślub w zimie mam w zasadzie dwie – albo norweskie klimaty typu sweter, ciężkie buty i emaliowane kubki z gorącym kakao albo wersja niezwykle elegancka, w jasnej kolorystyce z dodatkiem kryształów – i właśnie dla poszukujących inspiracji w stylu glamour mamy poniższą sesje.

subtelność

Sesja odbyła się we wspaniałym wnętrzu Pałacu Romantycznego – mam ogromną słabość do takich miejsc. Marmur, kryształy i przepiękne posrebrzane tace – to wszystko nie tylko jest bardzo eleganckie ale też kojarzy się z zimą. Nie bójcie się łączyć stylów- nowoczesne formy, przełamane np. kryształowymi dodatkami jak z babcinego regału. Na uwagę zasługują na pewno słodkości które sprawiają wrażenie kruchych i delikatnych jak lód, albo płatki śniegu.
Wybór papeterii do sesji to dla mnie zawsze ogromne wyzwanie, więc kiedy dostaję sesję do publikacji szczególną uwagę zwracam na zaproszenia (ot, takie zawodowe skrzywienie). Muszę przyznać, że Sabina z WhiteLetters stworzyła prawdziwe cuda – subtelne, delikatne i niezwykle modne zaproszenia.

projekt pory roku

Agnieszka w bardzo ciekawy sposób postanowiła przygotowywać sesje stylizowane- robi swoje własne wizje na konkretne pory roku. Oto kilka słów od Agnieszki
„Kiedy myślę o zimowych ślubach widzę je w stylistyce glamour, z wykorzystaniem klasycznej elegancji i tak też postanowiłam zaaranżować sesję zimową. Wszyscy po cichu liczyliśmy na śnieg, który stworzyłby prawdziwie zimową aurę, jednak ten pojawił się dopiero po naszej sesji.Mogliśmy ją przełożyć, ale pomyślałam, że nie o to chodzi. W prawdziwych ślubach też nie mamy wpływu na pogodę i musimy zorganizować wszystko jak najlepiej w danych warunkach.Kolory, które wybrałam do sesji to różnorodne odcienie srebra i szarości, połączone z bielą, ale i bardzo bladym różem dla uzyskania ciekawszego efektu. W aranżacji przeplatały się motywu kryształów i srebrzystych marmurów, które bardzo kojarzyły mi się z zimą. […]

Liczę na to, że ta sesja przekona Pary Młode do zimowych ślubów, których bardzo często się obawiają. Za pomocą dobrze dobranych dekoracji i kwiatów można stworzyć fantastyczny klimat,

a dodatkowe przestrzenie zaaranżowane specjalnie dla gości w zupełności mogą zrekompensować pobyty na zewnątrz obiektów.

Z pewnością zimowy ślub będzie niepowtarzalny i oryginalny, a zakochani mają ogromne możliwości stworzenia czegoś innego, niespotykanego na letnich ślubach. Zobaczcie sami! ”


 

W sesji wzięli udział:
Pomysł i organizacja: Just Love, http://justlove.pl/
Fotograf: Ola Iwanowska Fotografia, http://olaiwanowska.pl/
Video: Paweł Kamiński, http://www.kaminskifilm.pl/
Miejsce: Pałac Romantyczny, http://www.palac-romantyczny.com/pl
Modele: Asia i Dawid
Stylizowane meble: Ma Maison, http://mamaison.com.pl/
Kwiaty i aranżacja stołu: Kwiatostany, https://www.facebook.com/pg/kwiatostany/about/?ref=page_internal
Suknie ślubne: Patrycja Pardyka, http://www.patrycjapardyka.pl/
Stylizacja Pana Młodego: Doradcy Wizerunku z firmy PAWO,  https://www.facebook.com/PAWO.Torun.Moda.Meska/?ref=br_rs
Make-up: Makijaż Toruń by Renata, https://www.facebook.com/Makija%C5%BC-Toru%C5%84-by-Renata-777616578916523/
Fryzjer: Pani Gajewska, https://www.facebook.com/Pani-Gajewska-salon-fryzjerski-139380246781243/
Manicure:  Nail Look, https://www.facebook.com/InstruktorMisteroMilanoTorun/
Biżuteria do włosów: Bianco Jewelry, https://www.biancojewelry.com/
Biżuteria Panny Młodej i obrączki: Cardano Jewellery, Cardano Jewellery – salony obrączek ślubnych
Papeteria: White Letters, http://whiteletters.pl/
Słodkości i tort: Pie Town,  https://www.facebook.com/2PieTown/
Dekoracje i naczynia: Konkubinat Ceramiczny Rękoczyn, https://www.facebook.com/kcrekoczyn/, Glam Home GLAM HOME Sklep z meblami i dodatkami. Styl nowojorski i glamour

 

 

 

1 Comment

  1. Alicja 13 marca, 2018

    Wspaniałe zdjęcia! Bardzo mi się podoba aranżacja i kolory wesela.

Leave a Reply


%d bloggers like this: