Panna Młoda Boho? Pokaz sukni ślubnych Atelier Lawenda!

Kiedy zobaczyłam, że w Warszawie odbędzie się pokaz sukni z atelier Lawenda, wiedziałam że muszę tam być! Dlatego kiedy Zuzia (właścicielka!) zaprosiła mnie na to fantastyczne wydarzenie nie zastanawiałam się ani chwili. Wydarzenie było zamknięte, odbyło się 13.10.2018 w bardzo klimatycznym miejscu na Warszawskiej Pradze Północ.


Czy Warszawa jest gotowa?

Zdecydowanie! Zainteresowanie pokazem było bardzo duże, panny młode szukają oryginalnych sukni ślubnych – a jeśli mówimy o stylu boho to na myśli przychodzi mi w pierwszej kolejności Atelier Lawenda – które, znajduje się w Gdyni. Warszawa domaga się dostępu do morza!! Od kiedy odkryłam to wspaniałe miejsce, co roku marzyłam żeby tam pojechać i zobaczyć te cudne suknie na żywo – dlatego bardzo się cieszę, że suknie przyjechały do mnie i mogłam je ”pomacać”.

Z miłości do boho

Właścicielka Lawendy, Zuzia z zamiłowania do stylu boho i hippie postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce dla kobiet, szukających oryginalnych i nietypowych sukni ślubnych. Sama na swój wielki dzień wybrała suknię od mega zdolnej projektantki z Nowej Zelandii Rue de Seine – i ja się wogole jej nie dziwię- sama utwierdziłam się w tym, że moja wymarzona suknia ślubna znajduje się własnie u Zuzi.  Co w tych sukniach jest takiego wyjątkowego? Oprócz niebanalnego projektu wyróżnia je zdecydowanie jakość wykonania – bawełniane koronki, ręcznie wyszywane wzory – najwyższa jakość materiałów i to po prostu widać.  Suknie są lekkie, pięknie układają się na sylwetce….a jak już ruszycie…albo zaczniecie tańczyć to dopiero zaczyna się MAGIA! Pięknie pracują w ruchu, robiąc efekt WOW. Mnie oczarowały totalnie – do tego Zuzia, która widać że kocha to co robi, potrafi doradzić i zaproponować najlepsze dla Was rozwiązanie i co najlepsze – pamięta każdą swoją Pannę Młodą! Z tego co mi powiedziała, Panny Młode przyjeżdżają do niej z całej Polski, niekiedy też od naszych najbliższych sąsiadów – dlatego drogie Panny Młode, jeśli szukacie sukni w nonszalanckim stylu boho, planujcie wycieczkę do Gdyni!

Panna Młoda z ”pazurem”

Czy w Atelier Lawenda są tylko totalnie boho suknie? Zdecydowanie nie! Zuzia wybiera prawdziwe perełki – na pewno dominuje styl bohemian, hippie ale Panny Młode szukające prostej ale nieoczywistej sukni też znajdą tam dla siebie suknię. Suknie są starannie wybierane przez właścicielkę, która dba aby oferta była różnorodna ale zgodna z jej gustem i założeniem atelier. Nie będę już przedłużać i pokaże Wam przepiękne zdjęcia od zdolnego duetu Kasi i Patryka z ZATRZYMAJ CZAS (jak ktoś nie ma fotografa na ślub to polecam z całego serca, miałam okazję obserwować ich podczas pracy, SERCE ROŚNIE!) Mam nadzieję, że w Polsce będzie coraz więcej odważnych i oryginalnych Panien Młodych – ja wiem, jedno – mnie już macie!

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy:
Atelier Lawenda, Zatrzymaj Czas, Fabryka Marzeń, Bajzel-dekoracje, Lunch Box Coffee, Wishbone fine jewellery

 

 


%d bloggers like this: