Pamiątka na lata- drewniane podziękowania dla Rodziców!

Temat podziękowań dla Rodziców wraca co roku – dlatego jeśli jeszcze nie widzieliście zbioru pomysłów zapraszam Was tu : POMYSŁY NA PODZIĘKOWANIA 
Dziś chciałabym Wam pokazać podziękowania dla rodziców, które są nie tylko ładne i estetyczne ale wykonane z drewna- czyli materiału który bardzo cenię i uwielbiam go przemycać do dekoracji.

Skrzynka na skarby

Jeden z wyszperanych pomysłów to skrzynka zrobiona z drewna – przeznaczona na butelkę np. wina albo innego ulubionego trunku. Do takiej skrzyneczki, można dołączyć np. bilety na ulubiony koncert, bon na wyjazd weekendowy czy to co tylko wymyśliliście dla Waszych bliskich.
Skrzynka wykonana jest z naturalnego, jasnego drewna z laserowo wykonanym grawerem- prosto, bez tandety i eco!

WZRUSZAJĄCA PAMIĄTKA

Kolejna propozycja w stylu eco z wykorzystaniem drewna to rama z plasterkami drewna – zanim usłyszę głosy, że ramki to zbieracze kurzu zobaczcie tylko na te ramki! Nie tylko są piękne, wykonane z naturalnych materiałów ale co najważniejsze na plasterkach bądź serduszkach samodzielnie możecie wypisać podziękowania, dedykacje czy śmieszne porady.Taka ramka z pewnością ozdobi sypialnię czy salon rodziców i będzie cieszyć oko oraz przywoływać miłe wspomnienia kiedy tylko na nią zerkną.

Od serca

Najważniejsze, aby prezent który wręczacie rodzicom był ”od serca”. Ja bardzo lubię prezenty personalizowane, które same w sobie są pamiątką,
przypominają mi o ważnym dniu lub wydarzeniu w moim życiu. Co myślicie o takich eco pomysłach? Podobają Wam się takie propozycje?

 

 


%d bloggers like this: