Norweskie klimaty – niezwykły ślub Marii i Simona!

Kiedy tylko zobaczyłam zajawkę sesji zdjęciowej z tą parą u ZATRZYMAJ CZAS wiedziałam, że muszę pokazać go na blogu. Odbywający się w malowniczej Norwegii, oczywiście w plenerze ślub uwieczniony na cudownych fotografiach mnie zapiera dech w piersiach- oglądam już któryś raz i wiem jedno- tylko prawdziwy fotograf, robi takie zdjęcia, że ja oglądając uroczystość totalnie dla mnie nieznajomych osób, czuję się jakbym była tam z nimi – także ukłony dla zdolnej ekipy Kasi i Patryka <3 Nie będę Was więcej zanudzać- zapraszam do obejrzenia tego magicznego ślubu.

Magiczne Boho

Cała stylizacja panny młodej to totalnie moje klimaty- boho w tym fajnym, odważnym wydaniu. Płaskie sandałki, biżuteria na stopach, cudowna fryzura i wisienka na torcie czyli moja wymarzona suknia od Rue de Seine.
Życzyłabym sobie więcej takiej ”odwagi” u panien młodych. Ślubny bukiet też zasługuje na uwagę wykonany z proteą- jednym z moich ulubionych kwiatów. Gdybym brała teraz ślub- wiem, że mogłabym się wpasować w tą stylizację!
Pan Młody też nie zawodzi- ciemnozielony garnitur to rzadko spotykany wybór a szkoda! Połączenie z bordowym krawatem i brązowymi butami sprawia, że Pan Młody to klasa sama w sobie!
A teraz już, spójrzcie na malownicze zdjęcia z Norwegii.


Dodaj komentarz


%d bloggers like this: