NIEzbędnik Nowożeńców!

HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ

Od dawna chodził nam po głowie pomysł, na przygotowanie takiego harmonogramu/zeszytu dla Was. Nasz wspólny workshop tylko to potwierdził – dlatego z wielką dumą, przedstawiam Wam NIEzbędnik Nowożeńców – przygotowany wspólnie z Decoris Wedding Collection. Nasz niezbędnik, wyróżnia prostota wykonania – białe drewno, na okładce tylko pieczęć. Kartki podzieliłyśmy na kalendarium, oraz na plan przygotowań z dodaniem oddzielnych kart np. Fryzjera, suknię ślubną itd. Wzbogaciłyśmy go również o treści przysięgi oraz o ”przypominajki” (ważne sprawy, które w natłoku informacji potrafią zginąć).

PROSTA FORMA

Całość jest w rozmiarze torebkowym (22 cm długości na 17cm) i nie jest ciężka (testowałam na sobie i mojej wielkiej torbie pełnej przygód!)
Po ślubie myślę, że taki organizer będzie niezłą pamiątką –  ja uwielbiam przeglądać swoje stare zeszyty czy kalendarze, wypełnione notatkami, biletami  i zdjęciami. Zawsze odkrywam tam dużo ”skarbów”. Myślę, że oprawa z drewna posłuży dłużej niż klasyczny papierowy zeszyt.

Abyście mogły się przekonać o tym jak użyteczny to gadżet, przygotowałam z Decoris konkurs – 5 sztuk organizera będzie do wygrania na na moim Facebooku.

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: