Niesamowity ślub Ani i Łukasza!

Oglądam dużo reportaży ślubnych, przeglądam pinteresta, instagrama i FB – śluby są ze mną codziennie i coraz mniej rzeczy mnie totalnie oczarowuje – a tu taka niespodzianka i to nasza, polska, własna.  Ślub Ani i Łukasza to jest totalnie moja bajka i wiedziałam że muszę Wam go pokazać!

Bajkowe boho

Ślub Ani i Łukasza ma niesamowity klimat i widać to od pierwszych kadrów. Dopracowane detale, przepiękna, oryginalna suknia ślubna od Ani Ochockiej i malownicze miejsce. Urodę panny młodej i fantastyczne tatuaże podkreśliła z pozoru prosta koronkowa suknia – jednak wystarczy spojrzeć na seksownie odkryte plecy – ja jestem totalnie oczarowana!

Leśne detale

Miejsce uroczystości to Ranczo w Dolinie – idealne na przyjęcia w stylu boho, eco i rustykalnym. Drewno, zieleń, drobne koronki i juta – to główne elementy dekoracji sali weselnej. Na uwagę zasługują też sznury żarówek- proste a jakże efektowne rozwiązanie! Całość bez nadęcia, swobodnie a jednocześnie niesamowicie klimatycznie. Wielkie ukłony dla fotografa – emocje i miłość aż ”biją” ze zdjęć Młodej Pary ! Mam nadzieję, że ten wspaniały ślub Was zainspiruje a Ani i Łukaszowi życzę takiej miłości i ognia który widzę na tych fotografiach- kochajcie się i dbajcie o siebie!

Zdjęcia: PIOTR JAKUBOWICZ

Suknia: Ochocka Atelier

Miejsce: Ranczo w Dolinie


%d bloggers like this: