Nie-poradne spotkanie ślubne w Poznaniu

Pomysł na spotkanie z Wami w Poznaniu wyszedł totalnie spontanicznie – bardzo wiele z Was pisało do mnie czy mamy w planach odwiedzić to piękne miasto i tak którego pięknego poranka pomyślałam sobie – w zasadzie czemu nie?

Poznań miasto zdolnych ludzi!

Największym problemem przy organizowaniu takich spotkań, jest dla mnie zawsze szukanie miejsca oraz ewentualnie firm partnerskich- jak się okazało w przypadku Poznania, nie musiałam się obawiać! Nie tylko poznałam niesamowitych i zdolnych ludzi ale przede wszystkim zostaliśmy tak miło i ciepło przyjęte, że śmiało stwierdzam że nie jest to nasza ostatnia wizyta.

Pozytywna siła

Udało nam się zgromadzić ludzi, którzy tak jak my są totalnie zakręceni na punkcie swojej pracy, uwielbiają tworzyć i ”czują klimat”. Jestem mega wdzięczna, że mogłam Was wszystkich poznać i dziękuję bo bez Was by się nie udało takie wspaniałe spotkanie.

Dziękuję za wszystkie inspirujące rozmowy, za burzę mózgów i pozytywne wibracje – to zaszczyt pracować z takimi fajnymi ludźmi.

Drodzy Narzeczeni, dziękujemy tutaj też WAM – to spotkanie było przez Was i dla Was – mamy nadzieję, że podobała Wam się jego forma oraz to co dla Was przygotowaliśmy.

Paroma fotkami od fantastycznego ”łowcy chwil” Łukasza, pokażę Wam jak było i powzdycham…że chcę więcej!
Dziękuję współtwórcom zamieszania czyli:
Ziele i Pastele – cudowne, zdolne dziewczyny Ania i Sylwia
Shine Studio – zdolna, ciepła i przepiękna Maja, której zdjęcia są tak samo inspirujące jak ona sama.
Co nieco Cukru – słodkości i piękności od Jagody – wnioskuję o wannę z solonym karmelem jej autorstwa!
Projekt Piekary – jeśli szukacie miejsca na nocleg w Poznaniu to rozwiązuje za Was ten problem – tam można spać, jeść i chłonąć piękne wnętrza. Do spotkań, warsztatów i sesji zdjęciowych tez się nadaje
Lucas Jagla – łowca chwil, mega zdolny fotograf i po prostu fajny facet.

Co nieco Cukru

%d bloggers like this: