Najpiękniejsze zaproszenia ślubne z peoniami!

Peonie kocham miłością bezgraniczną – w każdym kolorze, o każdej porze – jak podarujecie mi peonie, jestem kupiona! Dlatego, nie dziwi mnie to, że panny młode tak często wybierają te kwiaty na swoje wesele. Nie tylko pięknie pachną, ale są bardzo efektowne i same w sobie są niewątpliwą ozdoba. Kiedy motywem waszego wesela zostaje peonia, warto ten motyw ”pociągnąć” w innych elementach – i z tą myślą własnie, przygotowałam dla Was przegląd zaproszeń ślubnych z peoniami. Bo od czegoś trzeba zacząć.

Akwarelowe

Uwielbiam zaproszenia z grafikami akwarelowymi – jeśli dodamy do tego, że są to akwarelowe peonie to jestem kupiona! Kilka wersji a jakie różne – dodatek eco papieru nadaje zaproszeniom nutkę rustykalnego klimatu. Zobaczcie tylko na te ozdobne koperty! Wszystkie modele od decoris.pl, takiego wyboru zaproszeń z peoniami nie ma nigdzie!

Ozłoć mnie

Kolejnym gorącym trendem jest złoto! Połączenie kwiatowego motywu peoni i subtelnego, eleganckiego złota? Zdecydowanie TAK! Zwróćcie uwagę na te koperty- półprzezroczyste,
wykonane z kalki wyglądają obłędnie!

Minimalistyczne

Skromna forma zaproszeń to też coś co bardzo lubię – prostota, subtelna grafika i piękne papiery.
Zaproszenia wyszukałam na etsy oraz u naszego rodzinnego Soap Bubble.pl oraz u Agaty z Loveprints.pl
Peonie, nawet kiedy są tylko delikatnym konturem na zaproszeniu wyglądają cudownie nie uważacie?

A czy Wy planujecie zaproszenia z peoniami? Podobają Wam się moje propozycje? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: