Najmodniejsze zaproszenia ślubne na sezon 2020

W ślubach jak w modzie, co roku pojawiają się nowe ”trendy”, nowe rozwiązania i pomysły. Nie omija to też zaproszeń ślubnych – od ilości wzorów i pomysłów można zwariować. Kwiatowe czy złote? Zielone czy z papieru eco? Bogato zdobione czy totalnie proste?
W tym wpisie przybliżę wam, parę ślubnych trendów i pokażę moim zdaniem najciekawsze propozycje. Gotowi? ZACZYNAMY.

Postaw na błysk!

Złote, srebrne czy miedziane? Zaproszenia ślubne z błyskiem są od jakiegoś roku totalnie na topie – i nic nie wskazuje na to, aby ta moda przeminęła. Jeśli planujesz ślub w eleganckim stylu koniecznie musisz mieć zaproszenia w stylu GLAM!

Kalkowa delikatność

Niepozorna kalka podbija świat zaproszeń – półprzezroczysta, delikatna świetnie wpasowuje się w ślubne trendy. Wszelkiego rodzaju transparentność mile widziana. Zaproszenia możecie znaleźć proste albo z motywem kwiatowym.

Minimalizm

Kiedy nie chcesz zaproszeń w kwiaty, kolorowe grafiki albo ze złotem?
Z pomocą przychodzi trend minimalistyczny – im prościej tym lepiej. Ja osobiście bardzo go lubię i polecam Wszystkim parom które nie mają np. ściśle określonego motywu przewodniego – to bezpieczne i eleganckie rozwiązanie.

Geometria

Kształty! W papeterii ślubnej pojawiają się geometryczne grafiki, zaproszenia zyskują nietypową formę. Bardzo podoba mi się ten trend – mam nadzieję, że zostanie dłużej. Dla mniej odważnych, polecam geometryczne grafiki.

Kwiatowe i leśne nastroje

Śluby w stylu leśnym, boho , rustykalnym mają się całkiem dobrze – wciąż są jednymi z najpopularniejszych motywów przewodnich. Co się zmieniło?
Pojawiają się zaproszenia z ”suszonymi” kwiatami, elementami złoceń – tak, tak eco papier i złoto – bardzo się lubią. Jeśli planujesz ślub w przewrotnym stlyu boho – takie zaproszenia są jak najbardziej dla Ciebie.


%d bloggers like this: