Najlepsze podziękowanie dla Rodziców – sentymentalne!

O wyższości prezentów robionych samodzielnie nie muszę chyba przypominać – takie prezenty są dla mnie znacznie ważniejsze i bardziej wartościowe niż te kupione za przysłowiowe ”worki monet”. Dlaczego od tego zaczynam wpis? Ano dlatego, że bardzo często pytacie mnie co kupić Rodzicom w ramach podziękowania. Jak przeglądam internet, czytam fora to się łapię za głowę – bo żeby znaleźć coś pięknego w tym morzu tandety to jest to naprawdę sztuka.
Dla mnie jednym z najfajniejszych pomysłów na prezent, którym można obdarować rodziców, są zdjęcia – dlaczego? Bo są WASZE.
I nie ma znaczenia, że zdjęcia są częstym prezentem. Wierzcie mi, że kiedy przygotowałam sama dla Rodziców album ze zdjęciami moimi i brata, który podarowałam im z okazji świąt, mama do tej pory pokazuje go znajomym i chwali się jaki super prezent dostała.

Na czym polega wyjątkowość fotoalbumu?

POKAZUJECIE SWOJĄ HISTORIĘ

W fotoalbumie, np. na stronie printu.pl, sami przygotowujecie album. Projektujecie strony wg kolejności, dodając wybrane zdjęcia. Dodatkowym plusem przemawiającym na korzyść takiej formy albumu jest fakt, że możecie dodawać również tekst – cytaty, złote myśli, ważne daty. Rodzicom na pewno spodoba się taka forma ”przybliżenia” Waszej miłości na przestrzeni lat.
Druga opcja to np. przygotowanie historii ”od pieluszki” – taka forma na pewno dostarczy rodzicom wielu wzruszeń i uśmiechu.

WYJĄTKOWOŚĆ

O tym już wspomniałam, ale taki album to bardzo osobisty, niepowtarzalny prezent. Sami wybieracie zdjęcia, układacie je jak macie ochotę. Wiadomo, że rodzice ucieszą się z każdej formy prezentu, ale czy nie lepsze jest coś czego nie można ot tak kupić? Nie będzie to wielki kosz kwiatów, czy słodyczy, ale pamiątka do której chętnie będą wracać.

PERSONALIZACJA

Taki album to taki ukłon w stronę rodziców – każdą stronę, przygotowujecie indywidualnie poświęcając jej czas i tylko i wyłącznie myśląc o Waszych Rodzicach. Takiej rzeczy nie możecie dać komukolwiek.

WARTOŚĆ ZDJĘĆ

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale mam wrażenie że w czasach fotografii cyfrowej zdjęcia znaczenie straciły na wartości. Kiedyś każde zdjęcie było wywołane, schowane do albumu lub pudełka. Rytuał wspólnego oglądania zdjęć był czymś wspaniałym- zbieraliśmy się wszyscy i razem wspominaliśmy minione lata, opowiadając historie i śmiejąc się z tego jak wyglądaliśmy. Teraz mało kto wywołuje zdjęcia – przynajmniej taką tendencję obserwuję w swoim otoczeniu. Jednak nasi Rodzice pamiętają te piękne czasy kiedy zdjęcia były po prostu ”drogie” i na pewno docenią taką formę prezentu.

FOTOKSIĄŻKĘ lub FOTOALBUM możecie zamówić tu: https://printu.pl/

 

Mam nadzieję, że skorzystacie z takiego pomysłu na podziękowanie dla Rodziców.

 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: