Motyw przewodni ślubu – gwiazdy

Ślub z motywem gwieździstego nieba

Pomysł na sesję zdjęciową z wykorzystaniem motywu nocnego nieba chodził za mną od dawna – wszak czy jest bardziej romantyczny sposób na letni wieczór niż patrzenie razem w gwiazdy? Ok, może by się parę znalazło, ale będę obstawała przy tym, że wykorzystanie tego motywu jest bardzo dobrym i romantycznym pomysłem.

Gorący trend – granat i złoto

Duet tych dwóch kolorów jest bardzo na czasie – dostojny, nasycony granat z dodatkiem złotych elementów wygląda bardzo elegancko. Granatowa paleta kolorów daje szereg możliwości np. w kwiatach. Zobaczycie na zdjęciach jakie udało nam się zrobić dekoracje z dostępnych na giełdzie kwiatów – hortensje zawsze robią robotę.

Magiczna suknia ślubna

Poszukując sukni ślubnej do tak wyjątkowej sesji przekopałam chyba wszystkie salony z sukniami – aż zobaczyłam JĄ! Suknię od Anna Kara zdobioną w gwiazdki, księżyce i planety – wiedziałam, że to ona! Oprócz tego, że jest totalnie oryginalna to jeszcze wykonana z niezwykłą starannością. Suknia niezwykle przyjemna w noszeniu – lekka i nie krępująca ruchów – wiem bo sama sprawdziłam – nie mogłam się powstrzymać. Do sukni dobrałyśmy srebrne szpilki od YES I DO oraz przekornie ażurowe skarpetki w gwiazdki. Dopełnieniem stylizacji była biżuteria od Ani Kruk – przepiękne naszyjniki z gwiazdkami i księżycem oraz kolczyki, które ostatecznie musiałam kupić dla siebie bo tak mi się spodobały i jak widzicie na moim instagramie nie rozstaję się z nimi wcale.

Klimatyczne wnętrze

Miejsce do tak wyjątkowej sesji nie mogło być ”zwykłe” – z pomocą przyszła mi Szwedzka.com, której industrialne nieco surowe wnętrze od razu przypadło mi do gustu. Świetna duża przestrzeń, ceglane ściany, wspaniały parkiet i przepiękne okna – wiedziałam że tu i koniec! Nie chciałam robić takiej sesji w białym, zimnym wnętrzu – to byłoby zbyt oczywiste. Mam nadzieje, że będziecie oczarowani wnętrzem jak ja!

Zapraszam Was w kosmos!

Zobaczcie naszą realizację, która nie udałaby się gdyby nie nasza wspaniała zdolna grupa – dziękuję, że jesteście i wspólnie możemy robić takie piękne projekty!
Margaret Bee – zdjęcia
Decoris.pl – papeteria
Szwedzka.com – miejsce
Anna Kara – suknia
Yes i Do – szpilki
Ania Kruk – biżuteria
Tortowa Awangarda – słodkosci i tort
Agnieszka Frąckowiak – makeup & hair


%d bloggers like this: