Motyw przewodni – nowoczesny romantyzm

Czy są na sali romantycy?  Tak? To super, bo mam coś dla Was! Klasyczna paleta kolorów, piórka, nowoczesne wnętrze i nutka vintage – wszystko w jednym, pięknym ślubie!

Pastelowe LOVE

O tym, że uwielbiam pastele wiecie doskonale dlatego ta stylizacja tak bardzo mi się podoba (miedzy innymi). Moją uwagę przykuła przepiękna suknia ślubna w pastelowym kolorze, z kwiatowym srebrnym kołnierzem. Suknia od Collezioni la Sposa – jest po prostu przepiękna! A motyw kwiatów 3D jednym z najmodniejszych ślubnych trendów w tym roku. Przy takiej sukni, pamiętajcie aby zachować umiar w dodatkach i fryzurze – ta suknia jest ozdobą samą w sobie.

Ulotność pióra

Piórka wykorzystywane w ślubnych dekoracjach są niezwykle wdzięcznym motywem – delikatne, romantyczne dodają lekkości i klasy. Tutaj, dodatkowo zostały wykorzystane efektowne pióropusze traw, które są niezwykle modnym i dekoracyjnym elementem. Bukiet ślubny, utrzymany w pastelowej tonacji z lekką egzotyczną nutą (przepiękna protea!) pasuje idealnie do romantycznej panny młodej i efektownej sukni. Ciekawym detalem, nawiązującym do klimatów boho jest dodanie w dekoracji koronkowych ”łapaczów snów”.

 

Sztuka łączenia

Dekoracje są dopracowane w najdrobniejszych detalach- pozornie różne i nie pasujące do siebie w całości tworzą niezwykłą oprawę – zobaczcie tylko na przepiękny, ciężki drewniany stół, delikatne pióropusze i nowoczesne talerze – niby wszystko z innej bajki a razem wyglądają obłędnie! Świeczniki w starym złocie, dodają klasy.
Mam nadzieję, że ta piękna sesja zainspiruje Was do szukania nietypowych rozwiązań – zapraszam do oglądania.TWÓRCY:

Coordinators & Stylists CheChic!Weddings
Bridal Boutiques Collezioni la Sposa
Flowers Elena Fiori
Hair, Makeup & Beauty Tatiana Make Up
Paper Goods & Calligraphy LaFilDesign
Photographers The Wedding Tale
Venues Tenuta Acquaviva


Dodaj komentarz


%d bloggers like this: