Miłość w stylu rock!

Taka sesja zdjęciowa marzyła mi się od daaaaawna! Ale ciągle coś stawało na przeszkodzie. Najtrudniejsze było chyba znalezienie tak oryginalnej, charyzmatycznej i PRAWDZIWEJ pary. Na wasze (i moje) szczęście udało się – Beata i Yunior pasowali idealnie do naszej koncepcji.

Jakie było założenie? Industrialnie, rockowo z odważnymi dekoracjami i stylizacją. Czy nam się udało? Ocenę pozostawiam Wam, ale osobiście jest to jedna z moich ulubionych sesji stylizowanych jaką miałam przyjemność organizować.

Najważniejsze! DETALE!

Na co zwracać uwagę kiedy marzy Wam się wesele w takim stylu? Na dodatki! To naprawdę robi robotę. Czarne, kwiatowe zaproszenia ślubne, oryginalny stół i miedziane, metalowe krzesła, literowy napis czy zapierdająca dech dekoracja z kwiatów – to wszystko po prostu zagrało.
Nie można zapominać o stylizacji panny młodej – gdzie przepiękna, pozornie prosta suknia, zyskała ”rockowy” sznyt dzięki dodatkom- unikatowej koronie, minimalistycznej biżuterii i pasującemu do Beaty makijażowi. Stylowy Yunior, tworzy z nią alternatywną parę – która mimo swojej indywidualności razem jest zakochaną całością.

Zapraszam Was po tym długim wstępie do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej, mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo jak mnie:
organizacja: Ślubny Nieporadnik
kwiaty: Kwiatów Kilka
makijaż i włosy: Anna Stachniak – make up artist, hair stylist, beauty coach
miejsce: Białostocka 22
suknia: Ochocka Atelier
dodatki: Posh Creator
słodkości: Słodko Słodkie
meble: RENTDESIGN
papeteria: Decoris Wedding Collection
napis neonowy: Literowe Inspiracje


%d bloggers like this: