Magdalena i Michał zapraszają do Polnej Zdrój

Magdę i Michała poznałam przy okazji stylizowanej sesji zdjęciowej, do której poszukiwaliśmy zakochanej pary.
Od pierwszej wymienionej wiadomości wiedziałam, że dołożę wszelkich starań, aby brali udział w naszej sesji- zakochani, uśmiechnięci i bardzo otwarci. Konkurs oczywiście wygrali, a zdjęcia z naszej wspólnej pracy też niedługo na blogu, ale najpierw ich wielki dzień! Magda i Michał podzielili się ze mną zdjęciami ze swojego ślubu i wesela –
a ja po prostu muszę je Wam pokazać.

MAGIA POLNEJ

Uroczystość odbyła się w magicznej Polnej Zdrój we Wleniu- która, ze względu na położenie ma klimat uzdrowiskowy a liczne lasy, wąwozy i trasy wycieczkowe to kolejne plusy tego miejsca. Warto wspomnieć też, o prawdopodobnie najstarszej w Polsce baszcie zamkowej z której to rozciąga się piękny widok na lasy i liczne strumyki.
W samej Polnej nocować może 16 osób ale jak zapewniają właściciele niedaleko jest dużo miejsc noclegowych – będzie więc w razie czego gdzie ”położyć” gości. Przyjęcie weselne jakie możecie zorganizować w Polnej to impreza na ok 70 osób. Do dyspozycji młodej pary jest apartament, ale także na terenie polnej znajduje się sauna fińska oraz bania opalana drewnem. Najmłodsi goście też nie będą się nudzić- plac zabaw, domek na drzewie to tylko niektóre atrakcje (wciąż powstają nowe!)

Co do wyżywienia Polna korzysta z najlepszej jakości produktów- mogą pochwalić się własną wędzarnią, samodzielnym wyrobem serów oraz w niedługim czasie chlebem z własnego pieca!

W takim magicznym otoczeniu natury i dobrego smaku swoje TAK postanowili powiedzieć sobie Magda i Michał.
Kreatywna Panna Młoda, wiele dekoracji wymyśliła i zrobiła sama – na uwagę na pewno zasługuje Drink Bar- nie dość ze rozrywka dla gości to jeszcze można ”ugasić pragnienie” 😉
Zwróćcie  także uwagę na winietki- plasterki, pomalowane tablicówką z imionami napisanymi kredą – proste do zrobienia a jakie efektowne!

Magda – rudowłosa śmieszka

Magda ma piękną burzę rudych loków i byłam bardzo ciekawa jak będzie wyglądała w dniu ślubu- postawiła na luźne upięcie z warkoczem plus efektowny wianek z sezonowych kwiatów, który stanowił wspaniałe uzupełnienie pozornie prostej sukni ślubnej od Violi Piekut. Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach, fantastycznie skrojona suknia podkreśliła figurę, a delikatnie zdobiona góra z koronkowymi aplikacjami dodała elegancji i klasy.Michał – stylowy mężczyzna

Kiedy poznałam Michała wiedziałam, że jest to facet z klasą – potrafi się fajnie ubrać, nie boi się oryginalnych dodatków i eleganckich ale niesztampowych garniturów – jego ślubna stylizacja tylko mi to potwierdziła- nowoczesny, stylowy mężczyzna.

A teraz, już bez zbędnych opisów zabieram Was na ślub Magdy i Michała!

Magdzie i Michałowi życzę samych wspaniałych chwil i dużo miłości !
Miejsce: POLNA ZDRÓJ
Suknia: Viola Piekut
Zaproszenia: Decoris Wedding Collection
Zdjęcia: Into the Wed
Dekoracje: Zielone na Białym
Fryzura: Studio84
Make Up: Aleksandra Łozińska
Litery: Napisy LOVE
DJ: Dj White Sound&Effect

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: