Love you to the moon and back

Kiedy tylko zobaczyłam zapowiedź tej niezwykle kolorowej sesji zdjęciowej wiedziałam, że jest to coś co musi być na moim blogu- uwielbiam motyw galaktyczny i nietypowe, odważne połączenia kolorystyczne.

Galaktyczna podróż

Motyw gwiazd, gwiazdozbiór lwa, energetyczne kolory i nietypowe dodatki – czy to się mogło udać? Jak najbardziej tak! Uwielbiam pomysły, które wykraczają poza schemat- Agnieszka świetnie przygotowała stylizację – suknia ślubna i wełniana czapka? Zdecydowanie! Jak zobaczycie na zdjęciach, takie dodatki budują styl i podkreślają Wasz indywidualny charakter – dlatego gorąco Was zachęcam do eksperymentowania – chociażby na sesji narzeczeńskiej – niech to nie będzie ”trzymanie się za rączki” w Łazienkach Królewskich.

Gwiazdozbiory

Gwiazdki na sukniach ślubnych, welonie i dodatkach ślubnych są w tym sezonie prawdziwym hitem. Wybór ich na motyw przewodni to niezwykle wdzięczny i piękny temat. Biżuteria od Ani Kruk skradła me serce a plakaty od Strellas chętnie bym widziała na swoich ścianach – są fantastyczne!

Nie będę ukrywała, że w moment zobaczenia tortu od Cukierni Karpicko, był tym który zdecydował – chcę natychmiast zobaczyć te zdjęcia! Myślę, że jak zobaczycie go poniżej to też docenicie ten pomysł i wykonanie – to jest prawdziwy kosmos. Do tego czekoladowy BAR bo nie tylko drink bar jest ciekawą rozrywką dla Gości- kto nie kocha czekolady? A możliwość skomponowania sobie kubka przyjemności na pewno zachwyci Waszych przyjaciół.

a teraz parę słów od Agnieszki Adamczak do Was moje czytelniczki:

„Pomysł na kolorową sesję, pełną koloru z motywem gwiazd i księżyca już od dawna chciałam zrealizować. Od samego początku wiedziałam, że chcę przełamać stereotyp tradycyjnej Pary Młodej, pastelowych kolorów kojarzących się z tym dniem i stworzyć coś innego, wesołego i świeżego. Kolor to energia, a intensywne, nasycone barwy wykorzystane w sesji tylko to udowadniają. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciom, z których aż bije energia! W palecie kolorystycznej sesji dominowały odcienie granatu, pojawiły się soczyste pomarańcze, kolor czerwony, bordowy, różowy oraz żółte i fioletowe akcenty. W tym szaleństwie kolorów umieściłam motyw gwiazd, księżyca i kosmosu. Gwiazdozbiór zodiaku lwa zamiast numeru stołu, stół w kolorach rozgwieżdżonego nieba, schowane pod kloszami kwiaty, rozgrzewający bar czekoladowy, kosmiczny tort z kolorowymi kamieniami, kolorowe koce przewieszone przez złote krzesła chiavari, biżuteria z motywem gwiazd i księżyca, marmurowe winietki i niesamowite plakaty z wydrukiem układu gwiazd, to tylko niektóre elementy tworzące wyjątkowy nastrój tej sesji.”

Nie przedłużając, zapraszam was w niezwykle kolorową, dopracowaną w najmniejszych szczegółach sesję zdjęciową!Magdalena Piechota – zdjęcia
Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner -organizacja, koncepcja i stylizacja
Ochocka Atelier– suknia
Ania Kruk – biżuteria
Puzel – dekoracje i dodatki
Candy Bar & Cafe -bar czekoladowy
Ceremonia Team -złote krzesła Chiavari
Oni Robią Ślub -aranżacja stołu
Kwiaciarnia Badyle– ślubny bukiet
Cukiernia Karpicko -tort
Zaczarowane Warkocze – Katarzyna Kwolek -fryzura
Wizaż Greta Olszewska -makijaż
Pozerki.pl – bordowy sweter
Strellas -plakaty
Arendel -miejsce
Kornela Woźna + Dominik – modele

 

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: