Living Coral

Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego! I okazał się ”trendsetterem” bo tenże kolor został ogłoszony przez instytut PANTONE kolorem roku 2019! Living coral – co możemy w wolnym tłumaczeniu opisać jako ”nasycony koralowy”. Nie ukrywam, że po zeszłorocznym ultraviolet jest to bardzo miła odmiana. Kolor ten jest ciepły, energetyczny i radosny ! Dlatego też, uważam że wspaniale nadaje się na ślub!

Ślub wiosną, latem czy nawet wczesną jesienią z udziałem koralowego koloru będzie piękny! Pełen energii! Bo ten kolor dodaje energii, wpływa na nas pozytywnie – nic tylko się uśmiechać i planować ślub!

Zabierając się za sesję zdjęciową w tym kolorze, musiałyśmy uważać, żeby nie przesadzić – chciałyśmy aby było kolorowo, wiosennie ale bez efektu ”przeładowania”. W kwiatach, Magda postawiła na wszelkiego rodzaju beże, pastele i koral – ale UWAGA bez udziału zieleni – jak wyszło? Ja jestem oczarowana. Bukiet ślubny może być piękny bez dodatków zieleni!

Industrialne wnętrze Reduty Banku Polskiego, daje dużo możliwości – postawiłyśmy na nowoczesne formy – bardzo modne przezroczystości w postaci np. krzeseł i świeczników – w różnych rozmiarach i kształtach. Do tego pastelowe materiały i … PRZEZROCZYSTA papeteria! Tak, winietki, menu czy zaproszenia ślubne wykonane z akrylu – totalnie niespotykane i bardzo pożądane w ostatnim czasie. Całość zgrała się nam super – aż czasem się dziwię, jak to się ”samo” układa 😉

Do stylizacji Panny Młodej użyłyśmy sukni ślubnej od Joanna Niemiec – jeśli jeszcze nie znacie, zobaczcie koniecznie! Piękne koronki, zero sztuczności i ”rusztowania”. Do tego cudowne szpilki od VANDA NOVAK – ręcznie robione buty to jednak inna klasa – i to się czuje. Dopełnieniem stylizacji była delikatna biżuteria i ozdoby od Eweliny z Wedding Workshop.

Mam nadzieję, że sesja stanie się dla Was inspiracją a przepiękne kadry od Magdy i Michała sprawią Wam wiele przyjemności podczas oglądania!

EKIPA:

Foto rituals fotografia Magdalena Kimak Weddings
kwiaty Kwiatów Kilka
suknia Suknie ślubne – Joanna Niemiec atelier
MUA Anna Stachniak – make up artist, hair stylist, beauty coach
papeteria Decoris Wedding Collection
miejsce Reduta Banku Polskiego
słodkości Babie Lato
szpilki Vanda Novak
para: Polina & Arseni
skórzane szelki: Larsen Goods


%d bloggers like this: