Leśna wyprawa!

Szum drzew, świergot ptaków i zwabiony zapachami ciasta lis… to wszystko towarzyszyło nam podczas leśnej, paprotkowej sesji zdjęciowej.

Kapryśna pogoda

Nasze pudła z akcesoriami miałyśmy spakowane od dawna, ale pogoda ciągle płatała nam figla. Jedna z moich podróży do Wałbrzycha, skończyła się typową rekreacją i nauką robienia bukietów (ohh, dużo przede mną!) ponieważ akurat w dzień sesji deszcz postanowił zacząć padać nieustannie już od 5 rano! Kiedy w końcu pogoda dała nam kciuka i zielone światło na zdjęcia wszystko odbyło się spontanicznie i w pełnym pośpiechu – do tego stopnia, że nasz Pan Młody nie zabrał garnituru! Wyjechaliśmy głęboko w las, na powroty nie było czasu – ale, w ramach rekompensaty za ten szczegół, mamy dla Was masę pięknych zdjęć! Zapraszam!
Ekipa:
Margaret Bee – zdjęcia
Decoris Wedding Collection – papeteria i dekoracje
Sylwia Kopczyńska– suknia
Cukiernia Oleńka– tort i ciasteczka

Im głębiej w las…

Matka natura robi najpiękniejsze tło do zdjęć! Uwielbiam ten czas, kiedy możemy nasze sesje organizować na zewnątrz, z naturalnym światłem najlepiej w pięknych okolicznościach przyrody. Takie zdjęcia dają nam więcej frajdy a i dla Was są bardziej wartościowe.  Suknie od Sylwii pasują także do takiej stylizacji, co zobaczycie na poniższych zdjęciach – Sylwio- jesteś naszą królową sukienkowa! <3

i moja miłość…

a oto i on – zaciekawiony naszymi zabawami, nakarmiony i uwieczniony przez Gosię ! Do zobaczenia Panie Lisie!

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: