Kwiatowy dzień Matki

Kolejne spotkanie z Wami, które odbyło się w sobotę, dzień wyjątkowy bo oprócz możliwości spotkania z Wami, świętowaliśmy dzień Matki.

Kolorów moc

Kierując się wyborem kwiatów jako motyw przewodni – koniecznie sprawdźcie jakie kwiaty są dostępne w okresie waszego ślubu – wystarczy zapytać florystkę, poszperać w internecie albo (tą opcję polecam Wam najbardziej!) wybrać się na giełdę kwiatową ! Takie giełdy organizowane są albo w dużych miastach albo na ich obrzeżach. Taka wizyta oczywiście wymaga czasu, ale zyskacie rozeznanie i wiedzę której nikt wam nie da. Poznacie też ceny kwiatów.

Praktyka czyni mistrza

jeśli zamierzacie przygotować bukiet i dekoracje samodzielnie (o ile bukiet, ok to dekoracji nie polecam) przede wszystkim musicie poćwiczyć – na naszym niezastąpionym youtube jest mnóstwo przystępnych tutoriali pokazujących jak zrobić bukiet. Na początek, nie musicie kupować kwiatów na giełdzie- łupy z łąki, bądź ogródka do nauki wystarczą. Pamiętajcie o tym, że bukiet musi pasować do Waszej całej stylizacji i przede wszystkim do Waszej figury. Bukiet może dodać nam kilogramów jak również zadziałać wyszczuplająco – oczywiście nie dajmy się zwariować, ale pamiętajcie o tym, żeby dobrze dobrać proporcje.

Nowy rok, nowe plany

Mogę Wam śmiało zdradzić, że pracujemy nad grafikiem nowych warsztatów, które będą odbywały się cyklicznie i pomogą Wam w przygotowaniach –

Panny Młode 2019-i w górę bądźcie czujne! A teraz zapraszam Was do obejrzenia kilku zdjęć z sobotniego wydarzenia!
ZDJĘCIA i BUKIETY Małgosia
MIEJSCE Decoris Wedding Collection
Makijaż i fryzury Agnieszka Frąckowiak

 


%d bloggers like this: