Kolorowe boho

Styl boho to chyba jeden z tych, które nie znudzą mi się nigdy – a to dlatego, że boho daje najwięcej możliwości i swobody. Łączy pozornie nie pasujące do siebie rzeczy, chętnie używa nasyconych kolorów i przede wszystkim – pozwala na LUZ.

Naszą sesję postanowiłam przygotować w Stodole Borucza 43 – nowo powstałym miejscu, niedaleko Warszawy – które zachwyca od samego początku. Droga do stodoły prowadzi nas przez las. Wokół cisza i spokój – żadnych tras szybkiego ruchu, innych sal weselnych i zabudowań – totalne ZEN. Dla mnie osoby, która przebywa w stolicy ta cisza jest zbawienna – ale, wracajmy do tematu 😉 Oprócz stodoły w której zrobicie piękny ślub w stylu boho, rustykalnym albo folkowym – do dyspozycji macie tereny wokół. Dużo drzew, staw i zielona trawka – czego chcieć więcej?
Może jedynie butelki prosseco ale to jestem Wam w stanie załatwić od wspaniałych ludzi Prosseco Van Szmaragdowy dowiezie bąbelki gdzie chcecie i potrzebujecie.

Zamysłem naszej sesji, był leśny, nastrojowy klimat boho – miejsce pasowało idealnie. W kwiatach postawiliśmy na kolory – biel, odcienie błękitu, bordo – to nasze kolory przewodnie plus wszechobecna zieleń. Papeteria przygotowana do sesji jest wyjątkowa – z leśnymi zwierzętami i akwarelą. Do dekoracji stołu użyłyśmy zastawy totalnie boho – wyszperanej na pchlim targu do tego figurki zwierząt pomalowane na złoto i grube szkło. Niby wszystko z innej bajki a jednak pasuje. O słodkości zadbała Renata, z Cukierni Babie Lato, która wyczarowała dla nas cudeńka – tort ”pokryty” mchem, czy ciasteczka ze złotymi ważkami – zachwyciły wszystkich.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z naszej wspólnej produkcji – mam nadzieję, że się Wam spodobają.
Zdjęcia: Magdalena Kimak
Miejsce Stodoła Borucza
Kwiaty Kwiatów Kilka
MUA Anna Stachniak
Suknia Anna Ochocka
Biżuteria Ania Kruk
Muszka Marachic
Słodkości Cukiernia Babie Lato
Papeteria Decoris
Van Prosseco Bus Szmaragdowy
Makrama Oczko
Dywan i Krzesla VI-Vum wypożyczalnia


%d bloggers like this: