iRobot : prezent ślubny na lata

Myślę, że narzekając na brak wolnego czasu 80% z Was może ze mną przybić przysłowiową piątkę!Bardzo dużo pracujemy, wypełniamy też swój grafik masą dodatkowych zajęć. Przygotowując się do ślubu, czas wolny znika zupełnie – masa rzeczy o których trzeba pamiętać, załatwiać i przypilnować osobiście – dodatkowo stres który towarzyszy wszystkim narzeczonym. Ślub to wspaniały i niezapomniany dzień, który rozpoczyna wspólne życie i codzienne obowiązki.

Sobota imieniny kota!

Po całym tygodniu pracy ostatnia rzecz o jakiej marzę w sobotni poranek to odpalanie trybu sprzątania – jednak nagromadzone przez cały tydzień pędu rzeczy patrzą na mnie z wyrzutem
i wiem, że prędzej czy później mnie to czeka. A gdybym tak pokazała Wam sposób na przysłowiowe ‘’jeszcze 5 minut’,’ a do tego ogarnięcie mieszkania?

Technologia, a romantyczne poranki


Moja propozycja jest bardzo prosta – robot sprzątający iRobot Roomba. Co to ma wspólnego ze ślubem? To, że uważam go za fantastyczny prezent dla świeżo upieczonych nowożeńców. Po okresie przygotowań do wielkiego dnia, często po przeprowadzkach do nowego mieszkania bądź domu, młodzi małżonkowie ciepią na niedobór czasu. Świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie im komfortu i czasu dla siebie. Robota można zaprogramować tak, aby sprzątał nasze mieszkanie w określone dni, o konkretnej godzinie. Zdradzę Wam jeszcze jeden sekret – taki robot, wzbudza męskie zainteresowanie zdecydowanie bardziej niż wręczenie rury od odkurzacza. Mężczyźni w większości to gadżeciarze i dla nich taki robot to też atrakcja (wiem co mówię, mój miał randkę z Roombą przez kilka weekendów, ale nie byłam zazdrosna ;)) A skoro z sobotniego obowiązku możemy zrobić zabawę to ja jestem jak najbardziej na tak!

Prezent na lata

Wiem, że zakup tego typu urządzenia może kojarzyć się ze sporym wydatkiem – ale ceny Roomby od iRobota zaczynają się już od około 1000 zł. Zwykle na wesele wybieracie się całymi rodzinami lub z grupą znajomych – warto zrobić zrzutkę i kupić młodym prezent, który posłuży im długie lata.

Dla mamy i taty

Robot sprzątający z pewnością ucieszy też rodziców! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak w wyjątkowy
sposób podziękować im za trud wychowania i pomoc przy organizacji wesela to myślę, że zakup tego
robota jest wspaniałym pomysłem. Pomyślcie o ich zdrowiu i komforcie – to najpiękniejsze co możecie podarować!

Pamiętacie o wspomnianych 5 minutach? Zadajcie sobie pytanie – ile czasu w tygodniu odkurzam? 30 minut istnego tańca z odkurzaczem? W ciągu roku to 26 godzin!
Po ślubie będziecie mieli dużo lepszych pomysłów na spożytkowanie tego czasu. Nie tańczcie z odkurzaczem, przetańczcie ten czas z Drugą połową, a sprzątaniem zajmie się Roomba!

Z szerokiej gamy robotów Roomba każdy wybierze coś dla siebie, a ceny zaczynają się już od około 1000 zł – wszystkie znajdziecie TUTAJ.

https://www.ceneo.pl/producenci/irobot;szukaj-irobotroomba_promocja_042018;945,18601,16202,6243,10772,12627,10745,2067,1930,24824,312,12383,8805-0v.htm


%d bloggers like this: