Great Gatsby – sylwestrowe nastroje!

Pomysł na zorganizowanie sesji w stylu lat 20 był na mojej liście obowiązkowych pomysłów- więc kiedy tylko nadarzyła się okazja aby przygotować taką stylizację bardzo się ucieszyłam.
Na miejsce wybraliśmy przepiękny, oddalony jedynie o 48km od Warszawy – Pałac Zdunowo- jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca, zajrzyjcie koniecznie – oprócz pięknego miejsca na wesele, eleganckie apartamenty noclegowe też się znajdą a przemiła Magda z pewnością Wam doradzi.
Poszukiwanie Pary do zdjęć nigdy nie jest proste- ale kiedy Ewa i Krzyś zgłosili chęć udziału wiedziałam, że muszę ich ”mieć” – nawet termin sesji dopasowaliśmy do nich. Pasują do tego klimatu tak bardzo, że było warto!

Na bogato!

Jeśli chcecie zrobić wesele w tym stylu koniecznie zainwestujcie w cekiny i brokat- kojarzy się z kiczem ale tak własnie ma być. Bogactwo i przepych to dwa słowa, które doskonale opisują trend Gatsby. Oprócz tego konieczne są pióra – my postanowiłyśmy dodać też kwiaty ale w małej ilości. Nowością w naszej sesji są owoce- wiemy, że na pewno będziemy używać ich częściej do zdjęć – tanie i wdzięczne do fotografowania.

Taniec o północy!

Wielką pasją Ewy i Krzysia jest taniec – co prawda nie kręciliśmy filmu ale nawet na zdjęciach widać kilka figur – zobaczyć tych dwoje w akcji to uczta dla oczu. Stylizacja Panny Młodej to przepiękna, prosta suknia w fasonie rybki z delikatną cekinową bluzeczką – kiedy zobaczyłam ją u PO PROSTU wiedziałam, że do naszej sesji będzie idealna.  Mocny makijaż, piórowo-perłowa ozdoba na włosy i mamy pannę młodą rodem z lat 20.
Mam nadzieje, że nasz pomysł na ślub spodoba Wam się i zainspirujecie się na Wasze wesela.

Życzę Wam wszystkiego Najwspanialszego z okazji zbliżającego się Nowego Roku- popychajcie się do przodu, wyznaczajcie sobie cele i bądźcie po prostu tu i teraz!

EKPIA:
Zdjecia: Margaret Bee
Papeteria : Decoris Wedding Collection
Suknia: Po prostu
Słodkości : Cukiernia Oleńka
Makijaż i włosy: Victoria Beauty- Agnieszka Frąckowiak
Miejsce: Pałac ZdunowoDodaj komentarz


%d bloggers like this: