Dzień otwarty w Decoris!

pamiętny dzień

12.11.2018 przejdzie do mojej osobistej historii jako dzień w którym odwiedziło mnie ok 220-230 osób! Wynik iście rekordowy na nasze niecałe 80 m2 ale jakże wspaniały i wzruszający.
Pomysł, na zorganizowanie dnia otwartego pojawił się spontanicznie, po mojej wizycie na wielkich targach ślubnych w Pałacu Kultury – kiedy to, doszłam do wniosku, że Młode Pary na takich targach czują się jak w supermarkecie – z każdej strony atak reklamą, masa ulotek, oślepiające światła i wielki gwar.

kameralnie i ze zgraną ekipą

Postanowiłyśmy, całą naszą zgraną ekipą zrobić dla Was taki dzień, kiedy to przez te kilka godzin mogliście oglądać, dotykać, pytać i rozmawiać z nami w miłej i ciepłej atmosferze. Dodatkowo, nie chciałyśmy zasypywać Was ulotkami ale przygotowałyśmy upominki i rabaty.

Bardzo się cieszymy, że tak licznie nas odwiedziliście- to naprawdę dla nas miłe i bardzo fajne wyróżnienie. Bardzo dziękuję też Ewelinie, z Pracowni Wedding Workshop za pojawienie się w Warszawie ze swoją biżuterią – jeśli jeszcze nie widziałyście to koniecznie zajrzyjcie (wszystko ręcznie robione nie żadne alliexpress z doczepioną metką!), Karolinie z ArtBistro Stalowa za piękne zdjęcia, zaufanie i wspaniały poczęstunek oraz Basi z Słodko-Słodkie za wspaniały słodki stół (Basia niedlugo będzie miała cukiernię obok mnie!)

Zobaczcie parę kadrów z wczoraj, mam nadzieję że zobaczymy się jeszcze!


%d bloggers like this: