Co daje radość na weselu? Naklejki! I zdjęcia!

Często pytacie mnie o atrakcje dla gości – i zrobiłam na ten temat dwa wpisy do których linki są tu (ATRAKCJE DLA GOŚCI) ale dziś chcę Wam pokazać pomysł świetny w swej prostocie i mieszczący się w większości ślubnych budżetów!

Uśmiech proszę

Nie wiem, czy mieliście już okazję zabawy aparatem typu instax – ja wielokrotnie i muszę Wam powiedzieć że jest to świetna sprawa. Sam aparat kupicie już od 300 zł ( w zależności od modelu). Do aparatu, koniecznie dokupcie zapas wkładów (lepiej kupcie więcej, z doświadczenia wiem że goście często robią sesje zdjęciowe nie tylko dla Was ale i dla siebie na pamiątkę ;)). Takie aparaty są naprawdę banalnie proste w obsłudze, nawet starsze osoby z łatwością sobie poradzą.

Zabawa czas start

Mamy super zdjęcia i co dalej? Aby zabawa była w pełni ”owocna” i po weselu była dla Was wspaniałą pamiątką aparat należy uzupełnić o dobrej jakości księgę/album do wklejania zdjęć. Do pełni szczęścia proponuję kupić kolorowe, śmieszne naklejki, brokatowe pisaki, tasiemki czy naklejki ”oczy” – goście będą mieli naprawdę wspaniałą zabawę  – wszak kto nie lubi robić zdjęć! A takie ozdabianie w każdym budzi wspomnienia i wewnętrzne dziecko – gwarantuje Wam. O czym jeszcze warto pamiętać? Jeśli w planie macie fotobudkę to album też jest moim zdaniem bardzo potrzebny – fotobudki robią kilka odbitek (jedna dla gości, kolejna do Waszej księgi na pamiatkę).  Moim zdaniem, warto również pomyśleć o gadżetach do zdjęć – papierowe wąsy, okulary czy zabawne napisy ( np. takie).

Wklej i podpisz

Zdjęcia z aparatu czy fotobudki aby były piękną pamiątką fajnie jest wkleić do księgi – te które dla Was wyszukałam, są przygotowane z myślą o takiej własnie zabawie. Mają ręcznie szyte strony, aby księga nawet po wypełnieniu trzymała ”fason”. Dodatkowo mają piękne, materiałowe okładki – wybrałam te najmodniejsze czyli z motywami tropikalnymi. Na stronie decoris.pl znajdziecie więcej propozycji – to co? Namówiłam Was?

 

 

 


%d bloggers like this: