Boho Glam – stylizowana sesja ślubna!

Czy da się połączyć styl boho i elegancję?
Bo przecież nie każda z Was może mieć wesele w plenerze, ogrodzie i często też sala wolna sala weselna narzuca niestety wesele w bardziej eleganckim klimacie.
Takie rozważania kierowały nami, kiedy przygotowywałyśmy tą sesję zdjęciową.
Zaczęło się nietypowo, bo od miejsca!
Kiedy Szarotka mignęła mi gdzieś na facebook’u wiedziałam, że chcę tam zdjęcia!
Pierwszą wizytę w wyżej wymienionej zrobiłyśmy w ramach ”rozpoznania” terenu- i powiem Wam, że scenariusz sam się układał-a do tego jak na marzec pogoda była nas nie zawiodła i pozwoliła na kilka słonecznych zdjęć na zewnątrz.

Naszą sesją chciałybyśmy Was zainspirować do łączenia stylów – z każdego, można wybrać coś na co pozwala Wam wasze poczucie estetyki, budżet oraz miejsce. Pamiętajcie, że to Wasz dzień i tylko od Was zależy jak on będzie wyglądał.

Błysk i boho

W naszej sesji połączyłyśmy paletę kolorów od pastelowego różu, różu, bordo do złota i delikatnych cekinowych tkanin.

Bogate, rozłożyste kompozycje kwiatowe doskonale współgrały z cekinowym obrusem i oryginalną zastawą. Przygotowana przed Decoris Wedding Collection papeteria to totalny majstersztyk – ręcznie wydzierane i malowane zaproszenia z oryginalnym dodatkiem drewnianej strzałki (nawiązanie do boho klimatu).
Jako ciekawy element do zdjęć, postanowiliśmy zrobić – huśtawkę!
Deska, porządna lina i kwiaty – wyszło cudnie prawda?
PS: pamiętajcie o świecach! Świece budują nastrój zawsze i wszędzie!

Słodkości w stylu boho

Słodki stół w stylu boho ? Głównym punktem był naked cake, delikatnie przystrojony żywymi kwiatami i drewnianym topperem. Kruche ciasteczka z malowanymi piórkami, lukrowane pączki i urocze cake popy z drewnianą strzałką wyglądają totalnie boho! Przygotowały genialne MASZ KAWAŁEK

Panna Młoda w stylu glam-boho

Ubranie ślicznej Moniki zajęło mi najmniej czasu- kiedy wybrałyśmy się do Sylwii Kopczyńskiej, pierwsza suknia którą wybrałyśmy okazała się tą w której Monikę widzicie na zdjęciach. Monika nie dość że czuła się w niej cudownie, to przy jej niewielkim wzroście suknia wydłużyła ją i podkreśliła figurę. Całości dopełnił, duży, kolorowy wianek od Muscari. 

Malując Monikę, nasza genialna Patrycja, skupiła się na podkreśleniu jej atutów- duże, sarnie oczy, mocne brwi to cała Monika. Wyglądała cudownie a i czuła się w tej stylizacji jak ryba w wodzie co widać na zdjęciach.

Alternatywny Pan Młody

Nie chcieliśmy typowego pana młodego -Przemek, w luźnej wersji garnituru i oryginalnymi dodatkami wygląda bardzo interesująco- kolorowe skarpetki, drewniana mucha od Marachic i kapelusz!

Monika i Przemek w wydaniu boho-glam!

Dwoje zakochanych ludzi, piękna stylizacja w stylu boho uwiecznione przez utalentowaną Elenę Matiash – to nie mogło się nie udać! Zobaczcie Monikę i Przemka i ich miłość w stylu boho-glam!


Dodaj komentarz


%d bloggers like this: