5 pomysłów na żarówki na weselu

Nastrojowe światło na przyjęciu weselnym to ważna sprawa. Bardzo nie lubię sal, w których oświetlenie jest jak na sali operacyjnej. Światło jest bardzo ważne – buduje nastrój i ”upiększa” zdjęcia. Dziś pokażę Wam kilka świetnych pomysłów na wykorzystanie łańcuchów lampek na weselu- nie tylko w zimę!

Ściana świetlna

Jeśli nie macie pomysłu jak wyróżnić wasz stół spójrzcie na pomysły poniżej – proste i efektowne rozwiązania z użyciem łańcuchów żarówek.
Żarówki mogą być ”gołe” albo ukryte w warstwach tiulu lub wstążek. Jeśli planujecie ślub w stylu rustykalnym – fajnym pomysłem jest użycie drewnianych palet i przymocowanie na nich żarówek.

Świetlny sufit

Pierwszy taniec pod ”rozgwieżdżonym” niebem? To jak najbardziej możliwe! Wystarczy że żarówki i lampki wykorzystacie do ozdobienia sufitu. W zależności od tego jaką macie salę – opcji jest mnóstwo. Do mnie przemawia najbardziej opcja z podwieszanymi, opadającymi łańcuchami. Jeśli w ofercie Waszej sali weselnej jest weranda lub taras- warto to wykorzystać.

Dekoracje stołu

Lampki można wykorzystać też w dekoracjach na stole- szklane klosze wypełnione mchem i żarówkami wyglądają niesamowicie! Drugim pomysłem są słoiki z grubego szkła wypełnione żarówkami. Takie dekoracje na pewno zwrócą uwagę gości a i na zdjęciach prezentują się przepięknie.

Drzewo świetlne

Jeśli przy Waszej sali weselnej jest ogród który możecie wykorzystać, albo taras z drzewkami w donicach, warto ozdobić je lampkami- strefa relaksu dla Gości z takimi dekoracjami na pewno spełni swoją role.
Jeżeli natomiast urządzacie wesele w plenerze – moim zdaniem lampek nie może zabraknąć- nastrojowe światło i ciepła, letnia noc- niezapominane wrażenia.


Dodaj komentarz


%d bloggers like this: