5 pomysłów na dekoracje z plastrów drewna!

PLASTRY DREWNA JAKO ŚLUBNE DEKORACJE

Ślub w stylu rustykalnym, leśnym czy boho wymaga specjalnej oprawy.
W tym klimacie sprawdzą się wspaniale plastry naturalnego drewna, które są bardzo łatwo dostępne i możecie wykorzystać je na wiele różnych sposobów.
Przedstawię Wam moje zestawienie pomysłów na wykorzystanie drewna w dekoracji.

DREWNO NA STOŁACH

Plastry drewna w różnych rozmiarach możecie użyć do udekorowania stołu- na takie plastry wystarczy postawić słoiczki lub wazony z kwiatami, świece czy np. figurki nawiązujące do klimatu wesela (leśne zwierzęta) i prosta, oryginalna dekoracja gotowa. Do rustykalnego klimatu świetnie pasuje gipsówka- jeśli nie chcecie kolorowych dekoracji, użyjcie własnie tych białych kwiatów.

PODKŁADKI POD TALERZE

Cienkie plastry drewna, mogą posłużyć jako podkładki pod talerze- do tego przeźroczysta lub gładka zastawa i efekt WOW gwarantowany.
Jeśli macie smykałkę do DIY możecie takie plastry spersonalizować swoimi inicjałami lub malunkiem.

TABLICZKI INFORMACYJNE

Bardzo lubię połączenie drewna i kredy. Jak to wykorzystać na ślubie? Otóż, bardzo prosto- plaster drewna, farba tablicowa i gotowe!
Takie plasterki możecie wykorzystać do podpisania ”strategicznych” miejsc na weselu, czy np. do napisania menu.
Mniejsze plasterki możecie wykorzystać jako winietki albo podziękowania dla Gości.

SERWOWANIE POTRAW

Nie macie pomysłu jak efektownie serwować słodkości? Albo brak Wam pomysłu na wyeksponowanie tortu?
Drewno przychodzi z pomocą! Efektowne patery na ciasta czy torty albo plasterki wykorzystane do podania ciasta to wspaniały pomysł!

DODATKI ŚLUBNE

Winietki w drewnie, księga gości w postaci dużego plastra drewna czy też ”poduszeczka” na obrączki w rustykalnym wydaniu? To wszystko jest do zrobienia z użyciem drewna!
Plaster drewna na którym będą podpisywać się goście to ekstra pomysł- taki plaster możecie potem polakierować i powiesić na ścianie salonu.Widzicie tu jakiś pomysł dla siebie? Będziecie korzystać z drewna na Waszym weselu? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

1 Comment

Dodaj komentarz


%d bloggers like this: